şükela:  tümü | bugün
  • ülkemde afgan da istemiyorum, suriyeli de istemiyorum, arap da istemiyorum. arapların getirdiği dövizi de istemiyorum. bu saydığım milletlere dair en ufak bir kültür kırıntısını bile ülkemde is-te-mi-yo-rum. artık tayyip'in karşısına kim çıkarsa oy vereceğim de demiyorum. şartlar çok değişti. bu insanları ülkeden def edecek siyasetçi kimse ona oy vereceğim. sırf tayyip karşıtı olması yetmez artık. istemiyorum ulan!!!

dünden beri gerek iktidar gerek muhalefet kanadından yapılan açıklamalar bize gösterdi ki, bu mülteci sorununu çözmeye niyetli kimse yok. dünyanın en boktan coğrafyalarından akan 30 milyon kişiyle yaşamaya alışın diyorlar utanmadan. üstüne bir de türk vatandaşlarının hakkını koruyan adam gibi adam tanju özcan hakkında soruşturma açılmış. ben bu saatten sonra ne chp dinlerim ne mansur ne imamoğlu. oyumu türkiye cumhuriyeti vatandaşlarını kendi ülkesinde sığıntı durumuna sokmaktan kaçınan kim varsa o alır. benim cumhurbaşkanı adayım daha iyisi gelene kadar tanju özcan'dır.
  • şu an seçim olsun adaylığını koysun, oyum kendisinindir.
  • umarım aday olur. kalplerimizden geçen cümle.
  • artı bir oyla katıldığım önermedir.
  • oyum tanju özcan'a mı olur bilemem ama, avrupayı karşısına almamak için, bukalemun gibi renk değiştirenlere olmayacağı kesin.
  • (bkz: benden selam olsun bolu beyi'ne)

+1 ile katıldığım önerme.
  • kendilerine desteğim tamdır.
  • +1 oy daha,cesareti yeter başkanın.
  • milletvekili seçilme yeterliliklerine sahip ise, yüksek seçim kurulu hesabına belli bir para yatırıp 100.000 imza toplaması durumunda aday olabilecektir.

cehapenin oyları bölünür, reis 2023'te de iktidar olur.
  • faşistler bu başlık altında birleşiyor. en azından kabul edin faşist olduğunuzu!