şükela:  tümü | bugün
  • merabaa :))))))))))))*

dinimiz yardımlaşmayı, birlikteliği; her kim olursa olsun zor durumdaki din dostumuzun elinden tutmamızı öğütler. rabbimiz de kur'an ı kerim'de çaresiz mu'minlere yardım etmenin ne denli önemli olduğunu defalarca dile getirmiştir.

11 yaşında bir kuzenim var öğrenci ve çok başarılı kerata(bu yıl iki defa teşekkür aldı). ileride doktor olma niyeti var ama maddi olumsuzluklar kendisini bu yönde gelistirmesine el vermiyor :///////*

eğer şimdi kendisine temizinden bir 100$ ateşlersek memleketimize faydalı bir cerrah olma yolu açılacak. parayı havale ile yada bizim karaköy'deki "sinoplu turuncu ali" abinin meyhanesine benim adımı verip, parayı bırakarak da gönderebilirsiniz.
    (parayı havale ile gonderemeyecekseniz değerli bir şeyleri falan da kargoyla gönderebilirsiniz, farketmez)

haydi be ekşi sen kaç garibanın yüzünü güldürdün, bu minik dehayı da güldür.

geleceğin ve memleketin geleceği için...

sağlıcakla :)))))))))))))*
  • bi 100 dolar belki çığ olur büyür 100 dolar deyip geçme diyorsun:)
    helali hoş olsun...
  • " çayımı koyup " okuduğum kampanyadır.

nereye ateşliyoruz?
  • o kadar komik ki,gülmeyi unuttum.
    pazartesi ilk işim...!
  • 11 yaşında iki kez teşekkür alan bir çocuk için katılmayacağım kampanya. bir üst modeli olan takdirli çocuğa fişekledim. o yaşta takdir alamamak ayrı bir başarı ama sanayide de işgücüne ihtiyaç var.
  • dürüst ol canımı ye , helalinden 1 dolar çalışır
  • oha türkiye'de ev alınır o paraya kafayı siyirmissin sen.
  • desteklediğim kampanya. oldukça samimi buldum.
  • vallahi malum dilencinin (en naif şekilde ifade) kampanyasından çok daha samimi gelen kampanya.
  • benim bir yeğenim var kendisi lise bir'e gidiyor. iki dönemdir s.ktirname aldı ama bir görseniz gözleri parlıyor zekadan yeğenimin. anadolu lisesinde tam burslu okuyor. dikkatinizi çekerim tam burslu okuyor!.
    ileride isveç'e gidip yüksek uzay adamı olmak gibi bir hedefi var ama işte imkan olmadığından anadolu üniversitesi işletme okuyacak bu gidişle. tek çare sizsiniz arkadaşlar lütfen 10, 100, 1000 dolar demeyin akıtın. parayı adana sanayi bölgesindeki ramazan modifiye ye yollarsanız çok memnun olurum... yani yeğenim çok memnun olur.

yeğenimin gözlerinin nasıl parladığından bahsetmişmiydim?