şükela:  tümü | bugün
  • çok güzel olmuş. berkay bug falan buldu herhalde sektörde. gayet iyi şeyler yapıyor.
  • kendimi liseli ergen gibi hareketler, danslar yaparken bulduğum berkay şarkısı.
    gayet seve seve dinliyorum lan, enteresan...
  • berkay'ın güzel şarkısı. yorumu da çok iyi olmuş. çok beğendim.

ancak videosu george michael ın fastlove parçasının videosuna çok benziyor. koltuklar, tipler, yağmur vs
  • trafikte kalmış kardeşlerin arabada şarkıya eşlik ederken komik bir video çıkarmalarıyla bu sabah uyanabilmeyi ve hayata başlamayı sağlamış şarkıdır benim için, beğenmeyen dinlemesin denilen gipsy kings modunda bir şarkıdır mantıken*.
  • zamanında ne kadar çok dinlediysem artık geçen gün derste hocanın "yanılıpta şöyle yaparsanız" diye cümle kurmasıyla bu şarkıyı mırıldanmaya başladım.. yanılıptaaa gidiyorsun...
    iyi parça.
  • olm bu nasıl şarkı lan.acayip bir ritim var arkada.vocal de gayet iyi.ben çok beğendim.
  • trt türk'de ara sıra karşılaştığım gurbetçilerin hikayelerini kendi ağızlarından anlatan, yaşadıkları mekanlarda çekimleri yapılmış program. ilk başlarda vasıfsız işçi olarak gitmiş kişiler çıkarken, giderek eğitim ve sosyal kültürel seviyesi yüksek kişileri de görmeye başladım. örneğin berlinde yaşayan ve rehberlik eğitimi almış ve sendikacılık faaliyeti yapan biri ile zürihte akademisyen ve araştırmacı olan bir bilim insanının hikayesi kendi ağızlarından anlatıldı. özellikle akademisyenin beyin göçü ve nasıl geriye döndürülebileceği ile ilgili paylaştıkları memleketimdeki yanlışları vurgulamak açısından önemliydi. trt'de yayınlanan bir program olarak şaşırtıcıydı da. devam eder umarım.
  • yönetmenliğini onur aldoğan'ın senaristliğini sinan aşık'ın yaptığı sanırım 2016'da vizyona girecek olan sinema filmi.

ahan da teaserı!
  • bi tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama ilk giriş kısmı azıcık arak gibi duran berkay şarkısı.
    enrique iglesiasın dirty dancer adlı şarkısından biraz esinlenilmiş gibi duruyor.