• az önce kuaförlerden birinin "artık marjinal kesimler moda, milenyum yılındayız" dediği yarışma.

2000 yılının ocak ayından bu yana milenyum kelimesini duymamıştım, duygu dolu anlar yaşadım.
  • bu hafta memleketin en kaba ve cahil iki kuaförünü yarıştıran program.
    20 yaşındaki yarışmacı, boyanan saçını çok beğendiğini söylemesi üzerine "kuaförüne aşık mı oldu n?" gibi üzerinden kıskançlık akan bir karşılık aldı bugün.
    (kahrolsun bana hergün bu programı izleten işsizlik.)
    düzeltme: imla
  • benim tarzım'dan daha yarıcı diyaloglar var.

-saçın %60'ı ölüydü. (oğlum hepimizin saçı %100 ölü)
    -neye benzedim? horoza benzedim.
    -ben bu saçlarla esenler'e nasıl gideceğim? esenler'den beni kovarlar.
    -ben bu saçla eseneler nasıl gideceğim? kuaförün cevabı: minibüsle.
  • türk televizyonlarının nasıl bir kısır döngü içinde olduğunun net ispatıdır. yakında 5 tuvaletçinin sıçan bir kişinin bokunu inceleyecekleri yarışmaları da görürsek şaşırmayalım.
  • kuaförlük mesleğini saç kesme ve balyaj olayına indirgeyen yarışma.
    illa kesmek zorundamısın?
    gelin başı yap, topuz yap.
    asıl sürpriz o olur.
  • cok acayip bi program.bayan kuafor az once 2 kardesini ailesi bakamadigi icin evlatlik verdiklerini soyleyen modeline "mudahale etmeye devam edersen saclarin besleme gibi olucak" dedi asdfsdafsdf.

ayni model kesinlikle percem istemedigini soyledikce de "o senin insiyatifinde degil canim" diyip vurdu makasi.

oyle belli ediyolar ki herseyin kurgu oldugunu.
  • bu hafta izlemeye başladığım program. bugünkü bölümüyle kuaförlerden neden nefret ettiğimi bana tekrar hatırlattı. gökçe isimli kuaför oldukça doğal ve güzel bir model yaptı. saçın rengi kesimi modellik yapan kızın yaşına son derece uygundu ve tekrar söyleyeyim saç hiç olmadığı kadar doğal duruyordu. diğer yarışmacılar saçın bu doğallığından hiç hoşnut olmadılar hatta saçma sapan eleştirilerde bulundular. ayrıca modellik yapan kız saçının 4 parmak kesilmesini istemişti kuaför de bunu yaptı fakat yine diğer yarışmacılar saçı daha fazla kesmeliydin diyerek ekran başında beni delirttiler. saçım çok kısalmasın dediğiniz halde saçınızı kuşa çeviren doğal bir model olsun dediğinizde yapaylığın kitabını yazan tipik kuaför davranışlarının hepsini bu programda izleyebilirsiniz. gidilmemesi gereken kuaförleri görmek için bu programı öneririm. mesela bu haftaki yarışmacılardan (bu günkü hariç) hiçbirinin kapısından geçmem. evlerden uzak.
  • öncesi ve sonrası(before-after) görüntülerinde öncesinin daha iyi olduğu yarışma..
  • kazanmak için gelen modelleri yolunmuş tavuğa çeviren kuaförlerin yarıştığı yarışma. kadın ağlamamak için zor tutuyor kendini istemediği bir renge boyamış adam hala daha eğer senin istediğini yapsaydım bana sen bir şey katmamışsın derlerdi diyor. maharetimi göstereceğim derken kişiliksizliğini gösteriyorsun. çok sinirlendim tutmayın beni.
  • mis gibi saçların çatır çutur kesildiği program.
    kuaförlerden bir defa daha soğudum arkadaş. bu kadar mı saç düşmanı olunur...!

o kestiğiniz saçlar sizi öteki tarafta kovalayacak, tenhalarda menhalarda kıstıracak haberiniz olsun... evet.
hesabın var mı? giriş yap