şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın)

  sen önüne gelenle yat evli bekar ayırmadan. evli adamların ailelerini dağıt. defalarca kocanı, sevgililerini aldat. olaylar ayyuka çıksın, yine de kendi çocuklarından bile utanmadan dolan ortada. benim aklım havsalam almıyor artık, hala utanmadan nasıl çıkabiliyor bu insanlar ve böyle cümleler kurabiliyor. ilgim alakam yok ben utanıyorum durduk yerde.

  --- spoiler ---

  şarkıcı, oyuncu gülben ergen ilk kez seda sayan'ın programına katıldı ve özel hayatına dair yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vurdu.

  seda sayan’ın sunduğu programın ilk bölüm konuğu olan gülben ergen yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. ergen, düşmanlarına resmen gövde gösterisi yaptı.

  ergen, seda sayan’ın “o dönemde neden sustun?” sorusuna şöyle cevap verdi: “susmak da bir cevaptı aslında. susarak konuştum. yangının orta yerinde sadece sana bağlandım. bir haykırmaydı. bir ringde dokuz kişiyle savaşamazsın. o kadar çok yerden saldırı geliyordu ki… ben sessiz kaldım, şarkımla çıktım. her yerden saldırdılar. hep sabır çok sabır… haklının yanında hak var, haksızın yanında şeytan. ben sustum sabrettim. bak şimdi ne oldu? senin programına göbek atarak çıktım. ben dostumun programına geliyorum. sadece benim sınavım değildi… gücü başkasının sırtına dayanarak alırsan, düşersin… hangisinin neyine cevap vereceksin… benim ölümümü seyrettiler…”

  sözcü haberi
  --- spoiler ---
 • körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmuş.
  hatta birde al birini vur ötekine olmuş.
  sanki tencere dibin kara seninki benden kara
  da olmuş.
  türkiye'de tv standartları maalesef budur ve görevleri ev kadınlarını zehirlemektir.
  bu ikisine ne desem gg olur onun için uslu uslu küfrümü kendim yapayım ekşi sözlüğün çok seviyeli ve çok terbiyeli yazarlarına terbiyesizlik bulaştırmayayım.