şükela:  tümü | bugün soru sor
 • futbol kariyerine beşiktaş ve samsunspor'dan hatırladığımız ike shorunmu gibi forvet olarak başlayan, zamanla kaledeki yerini alan nijeryalı pinponcu.
 • güzel bir adam. aynı güzellikte, iyi bir eğitimci olduğuna inanıyorum. badi listemde yerini almıştır.
 • benim hakkımda dahi anlamındaki de'leri ayıramıyor diye bir iddiada bulunup kendisine sormama rağmen cevaplamayan yazar.

  bugün bir linç kampanyasına kurban gittiğimden hızlı yazıp atlamış olabileceğimi ve bunu konuda hassas olduğumu dilerse yapacağım editte bu konuya yer vereceğimi söylememe rağmen cevaplamadı üstelik.

  çeşitli başlıklar altında insanlık, emek argümanları üzerine yazılar yazıp kişilere çamur mu gerçek mi olduğu belli olmayan ithamlarda bulunmak nasıl bir tavırdır tam çözemiyorum.

  bu tip insanların da elinde eleştirme hakkı var işte. var ve başınıza her türlü, iftira bile olup olmadığı belli olmayan, ithamlarla gelebiliyorlar.

  biz de yapalım madem; çamur atan yazar.
 • çok süper bir yazar. önce cevvalce savunduğu bir şeyin tam tersi olduğunu bir link ile gözüne sokarsanız, "ya ben ironi yapıyodum :) :) :)" gibi editlemelerle bir çaba içerisine girebilir. çok ciddiye almayın. bahsedilen olayın geçtiği entry: #34271966

  -----
  kronoloji:

  entry:
  tayyip'in bahsettiği bira şişeleriyle yazılan yazı
  http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/…0488_650797269_n.jpg

  uyarı: bu değil o yazı.
  yorum: biber gazı boşlarıyla yazıldı bu yazı.
  uyarı2: http://www.bugun.com.tr/files/arsiv/tc bira.jpg
  yorum: :) yaa ironi yaptım :) anlamamışsın :) :) :)

  entry'nin son hali
  tayyip'in bahsettiği bira şişeleriyle `(!)`yazılan yazı (kklm: hop ünlem gelmiş)
  http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/…0488_650797269_n.jpg
  edit: baaazı sığırlar bunun biber gazı boşlarıyla yazıldığını anlayamamış, bir de geri zekalı mısın bunlar bira şişesi değil diye mesaj atıyorlar

  (bkz: yav hee he)
 • gecenin bu saatine kadar ankara seçim sonuçlarını takip edip "lütfen ya lütfen ankara kazanırsa biz de kazanmış sayılcaz!" diyerek gece gece beni gülme krizine sokan denizlili bir kardeşimizdir kendisi.
 • (bkz: #68503300)

  entarim üzerine biraz mesajlaştık. sonunda, sentetiğin kafasının bir başka olduğuna kanaat getirdik.

  iyi bir beşiktaşlı mı bilemem ama, küfür dağarcığı orta okul terk.
 • sentetik maddelerden uzak durması gereken 5iktaşlı. daha okuduğunu idrak edemiyorsun evladım gençliğine yazık. bırak şu mereti.
 • mal mal konuşup küfreden bir tinercidir.

  güzel cevaplar hazırladım ancak hata verdi ve gönderemedim. kendisine psikolojik yardım almasını ve kötü alışkanlıklarını bırakmasını; ailesine ise dünyaya yeterince zarar verdikleri için yeni bir çocuk yapmamalarını tavsiye ediyorum.
 • malesef o da değil sadık yari yani, toprak da seni yiyip bitirecek