şükela:  tümü | bugün
  • star tv’nin yeni yaz dizisi. çok tatlı bir konusu var. nejat, kızı kayra’ya masum bir yalan söylemiştir ve kızına bir anne bulması gerekmektedir. suna, fark etmeden onun yardımına koşar.

aslı bekiroğlu ile furkan palalı birbirlerine çok yakışmışlar bi de.

tanıtım
  • konusu tatlı dursa da vıcık vıcık aşk kusmuğu olduğu açıktır.

aşk geçirmeden yaz dizisi çekebilen yok mu şu ülkede?
  • senaristi meriç acemi olmadığı için sevindiren, romantik komedi dizisi. yolu açık olur umarım.
  • * ve *in başrol oynadığı tanrı misafiri isimli filmin konusunu merkez almış gibi gözüken yeni dizi.
  • başroldeki kadın oyuncunun gülse’nin dizisinde o kadar itici ve sıradan bir rolü vardı ki, nerede görsem aynı şekilde sıkıcı bir hal tavır görüyorum.
    nitekim mesele sadece biçilen rol değil, senin oyuncu olarak ona kattığın değer. bu kızımız donuk donuk bakıp, dişlerinin arasından tıslayarak, bu kabiliyetsizlikle lady macbeth oynasa onun da içine eder.
    hülasa; tutmayacak iştir.

bir diğer ekran kabusu: derya karadaş
  • yine samimilikten uzak, bir dargın bir barışık halde sündürülen vıcık vıcık bir aşk hikayesi olacaktır.
  • 756.geleneksel fakir kız zengin şirket sahibi jipli erkek dizisi.

--- spoiler ---
    bunlar sevgili olacak, dizinin tutulmasına göre (ki böyle bi halka müstehak) eğer erken sevgili olurlarsa ayrılıp kıskançlık mevzusu ile bir 300 bölüm daha gider, sonra tekrar sevgili ve mutlu son.
    allah böyle kısır döngü dizi sektörünün harbi belasını versin ya...
    --- spoiler ---

edit: (bkz: aslı inandık) zekasında bir kadınında para dışında herhangi bir unsur için rol aldığını düşünmüyorum.
    + neden hep kısa ve tatlı diye kibarca tarif edebileceğim kadınlar seçiliyor bu tarz dizilere anlamıyorum. garanti veriyorum ileri vadede düşman olacak kadın uzun boylu ve güzel olacaktır. son olarak gay karakter olması lazımdı oralarda bir yerde ona rastlamadım izlenim yaptığım 5 dakika içerisinde fakat mutlaka çıkar bir yerden.
  • aptal bir senaryosu olan dizi.

neydi o havuz sahnesi ve sonrası.

hatun taş ama.

edit: dizi falan izlemem sırf hatun dikkatimi çekti diye baktım.
  • kadro izletir, hayırlısı olsun.
  • öyle kanalları gezerken denk geldiğim anlamsız binlerce yaz dizisinden biri..

kiz kimin torpiliyse artik sansliymis.. bu dizide başrole bu kadar hoş bir adama partner diye seçilmiş.

(bkz: adaletin bu mu dünya)