• banko kuponlarda değerlendirilebilir...
  • (bkz: anal seks)
  • 20 senelik minnoş hayatımda durmadan tanık olduğum ve katıldığım önermedir. tersim pis diyince döveceğini falan zannetmiyorsunuzdur umarım... bu familyanın üyeleri genelde çirkeflik konusunda adını tarihe altın harflerle yazdırmış insanlardır.

bir arkadaşımın sevgilisine musallat olan bir adet 1.50lilik canlı vardı. sırf çocukla kızın arası bozulsun diye arkadaşlarıyla beraber (kız erkek karışık) çocuğun evine gittiğinde gizlice çocuğun yatak odasına girip saçlarını yolarak sağa sola atmıştı. sonra arkadaşıma gelip "sen sevgilinin ne boklar yediğini bilmiyorsun" tadında cümleler kurup bizimkini paranoyak etmişti. korkun arkadaşlar, 1.50 insanların gazabından korkun. gördüğünüz yerde koşarak uzaklaşın.

edit: gelen bir mesaj üzerine detayları da yazıyorum.

bu 1.50'lilik canlı zaten dediğim gibi arkadaşın yârine takık, bu yüzden bu saçlarını yolup atma şeysinden sonra arkadaşımıza "eve kız atıyor" gibisinden laflar söyledi tabii bizimkisi delirdi ve çocuğun evine gittik. odayı kolaçan etti, köpek gibi etrafı falan kokluyor, en son süpürgeyi açıp içindeki tüm şeyleri oturma odasına döktü içinde kız saçı arıyordu. ben ilk böyle şeyler yapıldığını duyduğumda şaka sanmıştım fakat gözle görünce insan korkuyor. tabii uzun uzun saçlar çıktı falan ama çocuğa diyecek bir şey bulamadı çünkü eve giren çıkan arkadaşlar hep var. en son bu canlı birine güle güle yediği bokları anlatıp bizim kızın çıldırmasından duyduğu hazlarla kahkaha atarken yakalanınca ortaya çıktı. allah belanı versin selin.
  • aynı zamanda son zamanlarda moda olan açık rengin üzerine siyah lekeli pantolon giyip göt cebine 25 cm telefon koyan kızdır kendileri efenim.
    pantolonu görmek için
  • başlık ya 150 cm ya da 1.50 metre olarak değişmeli, zira 1.50 cm boyu olan insan parmak çocuk gibi bir şeydir.

ormanın kralı 4-5 metre boyu olan zürafa ya da 6-7 ton ağırlığı olan fil değildir; aslandır. 150 cm boyu olup baskıcı, çok konuşan, sağlam konuşan bir kızın tersi gerçekten pistir.

edit; benim tersim pistir diyen 1.50cm'lik kız idi başlık, düzeltildi.
  • (bkz: taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir)

(bkz: ving çun)

(bkz: zincir yumruk)

doğru olabilir, dikkat edilmesi gereken bir uyarı.
  • 155 cmlik olan türü tam düzeldim unuttum derken hayatıma girip, yine hayatımın amına koymuştur. tersleri pistir, öyle böyle değil. of minnak
  • torpido gözünden çıkıp dediyse haklı olabilir.
  • benim bir o kadar da yerin altinda boyum var diye ekler
hesabın var mı? giriş yap