• yönetmeni yunus ozan korkut filmin 22 eylül 2017'de vizyona gireceğini bizzat duyurdu.

hadi bakalım. biz mevzuya ayıkığız da türkiye ayıkmaya hazır mı bağaam? bir de merak ettiğim o kadar gayri meşru mevzunun anlatımını tüm türkiye'ye naasıl izlettirecek merak ediyorum. çok bomba sahneleri kesilmek zorunda kalacak bence...
  • fragmanı onlarca kere izleyip her defasında keyif almamla da alakalı olabilir, eserin ücretsiz olarak viralini yapmayı kendime resmen vazife edindim. 22 eylül itibariyle de gösterime giriyor, duyan duymayana söylesin.

ozancım, çıtayı o kadar yükselttin ki, bu işin sonunda bu filmden keyif almazsam gelip buraya döşeyeceğim yeminle.

şans seninle olsun.
  • 22 eylül'de vizyona girecek ve yönetmen yunus ozan korkut adana'da büyüdüğü sokakları anlattığı film.
  • bu aralar izlemeyi merakla çok istediğim iki filmden biri. diğeri ceyda torun'un kedi adlı belgeseli.
  • fragmanindan anlasildigi kadariyla gaspcilari, hirsizlari, psikopatlari yani bilimum sucluyu güzelleyen bir belgesel. umarim bu insanlar masumlarin degil de sadece suc ve suclu sevicilerin canilarini yakar.
  • ilgi çekici görünen fragman.
    yalnız ben ısrarla bim' de kıç açan hanfendi ayarında hanımların da olduğu belgeseller izlemek istiyorum. favorilerim şimdiden ak saçlı muhtar (amca gibi) teyze ve açık havada koltukta bir morpheus bilgeliğinde oturarak kurt kuş her mahlukatın yanında "bir erkek bir de dişi aslan" beslemek istediğini söyleyen beyefendi olacak gibi duruyor. telefoncu rapçi de iyi görünüyor. türkiye içinde türkiye, şehir içinde şehir, hayat içinde hayat var, bu belgesel onu anlatıyor. mutlaka izlemek istiyorum.
  • kısa bir süre de olsa benim de yer aldığım sinema filmi. daha önce hiç olmadığı kadar samimi, kimsenin cesaret edemediği kadar gerçek bir film.
    tamamı gerçek hayat hikayeleri ve unutulmaz karakterlerle dolu.
    sanırsam batum uluslararası film festivali 'ne *davetli olarak gidiyor film. beleş bilet bulursam ben de gideceğim.
  • yeni fragmanı yayınlanmış ve 29 eylül'de sinemalarda olacağı duyurulmuştur!

https://www.youtube.com/…e_continue=3&v=p5cv2dnezsg

şikeci elemana çok güldüm swh.

edit: moderatör arkadaşlar başlığı my suburban stories ile birleştirse güzel olacak.
  • bu film kurgu değil, tamamen gerçek karakterler ve hikayeler ile çekildiği için belgesel kategorisinde yer almaktadır. dört gözle bekliyoruz, ülkede en çok merak edilen yer olan adana'yı göreceğiz.
  • (bkz: benim varoş hikayem)

ulan günlerdir belgesel konusu düşünüyorum. mikrofonda yarın geliyor. lakin hala net bir konu bulamadım. (bkz: yunus ozan korkut) bulmuş işte. çok güzel bulmuş. sadece fragmanı bile ödüllük yemin ediyorum. adamın olayı sadece konu değil, oraya girmesi, yetmemiş ekip ile girmiş, yetmemiş görüntü almış yetmemiş vizyona sokmuş. tebrikler yunus ozan korkut. canı gönülden tebrikler. hayatın en sahici ve kallavi boyutundan aktarımlar yapmış. ve teşekkürler. umarım bulunduğum şehre gelir.
hesabın var mı? giriş yap