şükela:  tümü | bugün
  • kendisini tanıyorum on numara yazardır.
  • diş ağrısından müzdarip yazardır. ama kulağı çekilmiş, dişçiye gitmesi salık edilmiştir.

geçmiş olsundur...
  • peterpan'in repliğidir ayrıca.
  • (bkz: rispekt)
  • ekşi ekşi yazan, yazıları okunası, kendini sevdirme yeteneği had safhada olan, ankara hayranı olduğunu düşündüğüm ilim irfan sahibi yazar kişilik.
    (bkz: ailecek beğenerek takip ediyoruz)
  • konuşmasını merak ettiğim türk vatandaşı.

75 milyonluk ülkede 74 milyon 500 bin insan saf istanbul türkçesiyle konuşunca 500 bin antakyalı'nın konuşması doğal olarak kulaklarını tırmalamış.

ağzımızı beğenmediyse kendisine başka bir uzuv verebiliriz. arap kökenli olduğumuz için ünlü bir organımız var haliyle.
  • naifliğini, komikliğini, dilini çok sevdiğim bir yazar. nedense bana pazar sabahlarını hatırlatıyor.
  • niye bilmiyorum kendime çok yakın hissettiğim yazar. belki nickini çok sevdiğimdendir. ne konuşmuşluğumuz ne görüşmüşlüğümüz var. mesajlaşmışlığımız dahi yok. evet kendisinin benden haberi yok, bu entry ile olacak. ama, uzun zamandır tanıdığım, çok sevdiğim bir insan yazıyormuş gibi hissediyorum yazdıklarını okuyunca.

aynı şehirde yaşıyor olsak görüşelim diye sürekli taciz ederdim gibi geliyor. deli miyim neyim.
  • sabahın dördüydü. hiç gülesim yoktu fakat gülesim geliyordu da gülemiyordum. sinirim bozuktu aslında. derken ilgili başlığın sahibi yazarın entarilerini okumaya başladım. sayesinde güldüm. sağolsun.