şükela:  tümü | bugün
 • lost'ta henry gale olarak bildigimiz kisinin tam adi.. umuyoruz gercek adi..
 • --- spoiler ---
  losttan henry gale ismiyle tanıdığımız,3. sezonun 1. bölümünde isminin ben olduğunu öğrendiğimiz karakterin tam ismi.

  ama biz kendisini henry gale olarak sevdiğimizden,kalbimizde o hala bir henry gale
  --- spoiler ---
 • ismini yusuf'un en sevdigi karde$inden aldigini sandigim lost karakteri. lost'un tesadufi olmayan isimlendirmelerinden** biri.

  (bkz: bunyamin/#10133164)
  (bkz: bunyamin/#10156791)
 • --- spoiler ---

  3. sezonun 4. bolumunde psikopata baglayacak insan.. kate'e degil jack'e asik olmasi da bir ihtimaldir, zira jack kate'in "i love sawyer" dedigini duyunca bir darbe daha yemis olacak..

  --- spoiler ---

  bir daha (bkz: michael emerson)
 • --- spoiler ---

  madem elinizde süper bir cerrah* vardı ve sen o sırada omuriliğinde tümör olduğunu biliyordun da ne sikime, bu adamı kazazedelerin peşine salmak gibi bir denyoluk yaptınız. başka adam mı yoktu ya da kazazedelerin durumu senin sağlığından daha mı önemliydi bok mu var da 2.5 ay jack'i bekledin diye sorulması gereken lost karakteri.

  --- spoiler ---
 • chris carter'ın yarattığı oliver martin karaketerinden türevlenmesinden şüphelendiğim karakter.
 • favori lost karakterim. salak salak gezinen insan gruplarinin arasinda net dusunebilen jack shephard ile baslamis, hugo'ya jabba dedigi anda sawyera gecis yaparak vitesi bosa almis idik. sonra ben geldi.

  bir kere kendisinin pislik oldugu yonundeki inanisi bir kenara birakalim. nasil oluyorsa katiller, iskenceciler, hirsizlar ve torbacilarin bulundugu bir adada bir kisi, sirf mantikli davraniyor, kendi amaci icin her tur manipulasyona basvuruyor diye pislik ilan edilip, dayak manyagi ediliyor. her seyden once daha once birinin dedigi gibi burasi onlarin adasi.

  halen bilmedigim, ben'in bu kadar ciddiye aldigi seyin ne oldugu, ki bu zaten lost'un buyuk sirri olsa gerek. kendim boyle birsey oldugunu dusundugumden, yani mittelos bioscience'a inandigimdan, benjamin linus'un tum davranislarini onayliyor ve merakla ortaya cikacaklari bekliyorum.
 • gecen aksam ruyamda gordugum karakter.
  (onemli not: bu ruya anlatimi spoiler icerebilir. lutfen dikkat ediniz.)
  ben de bir sekilde adaya gelmisim. gelir gelmez de dogrudan benjamin'in yanina gidiyorum. benjamin, 'buraya neden geldigini ve bana ne sormak istedigini biliyorum' diye soze basliyor. 'bu adada dogup dogmadigimi merak ediyorsun, degil mi?' diyor. 'bu adadaki hamile kadinlara ve daha da onemlisi anneme ne oldugunu ogrenmek istiyorsun?' diye soruyor. butun gece o konusuyor, ben susuyorum. simdi yeniden uyumak ve kalan hikayeyi dinlemek istiyorum.
 • star wars evrenindeki darth sidious’un lost izdüşümüdür benim için. henry gale- benjamin linus hali ile chancellor palpatine- darth sidious pek bir benzeşmektedir. darth sidious nasıl darth plagueis’e ihanet etti ise benjamin’de babasına ihanet etmiştir. ikna kabiliyetine kayda değerdir. ilerleyen bölümlerde geçmişi ile ilgili daha çok şey açığa çıkacaktır. fakat şimdiye kadar bıraktığı intiba iyi değildir.

  (bkz: benjamin donun gözüküyor)
 • anagramı şöyledir:

  i blame jin* n' sun*