şükela:  tümü | bugün
  • bu parayi diagne icin kasimpasaya teklif etsek, 3.israrda verirlerdi.

diagne gerizekali falan ama iyi golcü.

tetteh biraz çaresizlik gibi.
  • videolarını izledim, sanki eren derdiyok'un az biraz top tutabileni gibi geldi. bir de sahada boyu iki metre gibi gözüküyor. anormal bir futbolcu fiziği var. avantaja dönüştürebilse efsane olabilir. ama düşüncem çok yetenekli birine benzemiyor. umarım yanılırım.
  • hakkında hiçbir bilgim yok fakat fiziksel özelliklerine bakınca ve gol yollarında biraz kazma olduğu söylenince elmander gibi kullanılacağını düşünüyorum, yani önde pres yapan, hava toplarını takım arkadaşlarına indiren, 90 dakika koşup rakip defansı yoracak fatih terim’in sevdiği tarzda bir forvet. bu durumda asıl soru şu; bizim baros’umuz kim olacak yani skorer santraforumuz kim?
  • artik türkiye'de bonservisin değil, maaşın önemli olduğunu anlayın. bu oyuncu için 10 bile verilir.
    videoları zaten belli, maçlarını da izliyorum direk alın.
    maçlarını izledikten sonra galatasaray'a fm de aldım, şu an 2022 sezonunda 4,5 yıldız gozlemci ve değeri 27 m euro, city istiyor, tutamiyorum elimde,mutsuz.
    son 3 sezon süper ligde gol kralı oldu.
    tanım tam galatasaray ayarında turacak golcü ve geleceğe yatırım.
  • 7.5 milyonluk scoting olmayacağını düşünenleri görmemize vesile olmuş oyuncu. millet scoutingi sadece 350k’ya robben’ler bulmak sanıyor. güzel kafalar.
  • gerceklesirse cek ligi tarihinin en pahali 2. transferi olacak. sonraki satistan pay gercekse ilki de olabilir hatta. simdilik rekor dockal'da. 8,5 milyona cin'e gitmis.
  • bu transfer bu şeklilde gerçekleşirse kesin olan bir şey var, o da sparta prag'ın, o parayla, 5 sene çek ligine ambargo koyacak olması.
  • adını sanını duymadım, videocu arkadaşların hazırladıklarını da görmedim ama şu piyasada 5 anca etmeli futbolcusu.
  • fm 2019’da liverpool’la oynuyorum.bu adamı duyunca bana müthiş oyuncular kazandıran gözlemci ekibime izlettirdim,sırf meraktan.puanını 55 olarak verdi ve premier lig’de oynayabilecek seviyede dediler.fm bu konularda çok yanılmıyor.evet bu adam yıldız olacak seviyede değil belki ama 2 sene sonra newcastle tarzı bir takıma 15 milyona satılabilir.tabi elimizde patlaması da muhtemel.
  • eğer başarılır da transfer edilir ise mustafa cengiz'e söylediğiniz tüm laflari yedirecek bir transfer olur tetteh. cok enteresan bir oyuncu,klasik bir pivot forvet olarak oynamıyor,ince bileklere ve çalımlara sahip fiziği zayif görünmesine rağmen güçlü görünüyor kolay kolay düşmüyor istekli ve topu istedigi gibi göndermek icin fizigini garip sekillere sokmaktan cekinmemesi istekli oynadigini gösteriyor, yırtıcı bir oyun stiline sahip ve yaşı cok genç. altyapıdan oyuncu çıkartıp 6 ay oynatip 11m euro ya satarak üzerine 7m civarina 21 yaşında tetteh transferi yapmak demek transfer başarısı olur ki bir de bunun yanina bonservissiz mi kiralık mi artık bilmem alan transferi de eklenirse ikinci yari galatasaray yırtıcı ve tehlikeli oynar ve muhtemelen şampiyonluğu da alir. umarim kendisi hakkında transfer haberleri dogru olur da gelir. belhanda sivas maçında kendisinden uzun suredir beklendiği gibi oynadi,emre sakatlıktan dönüyor, feghouli kendini buldu bir de forvet de tetteh ve alan olursa uu baby.

muslera

linnes / maicon / marcao / nagatomo

fernando / ndiaye

belhanda

emre alan

tetteh

11'i fena durmuyor ki bu kadroya yerine gore feghouli ve donk da monte edilebilir. fizik olarak gelişirse yunus, atalay gibi gencleride yavaş yavaş ısındırmak gerekli. umarim dogru transfer haberidir ve tetteh ile alan'i transfer ederiz.