şükela:  tümü | bugün
 • bildiğim kadarıyla türk ve açık gay olup bunu youtube uzerindeki videolarinda özgürce kendini ifade eden tek kişidir kendisi. amsterdam da doğup buyumus olmasının bu rahat halinde etkisi nedir bilemiyorum ama böyle şeyler görmek hoşuma gitmiyor da değil. merak eden varsa linkini de paylaşayım.

  https://www.youtube.com/…l/ucp0rawccgha1lwrqoah2z-g
 • türkiye'deki lgbti dünyasına dair gayet açıklayıcı videolarıyla katkıda bulunan cesur arkadaşımız.
  çalışmalarının devamını heyecanla bekliyoruz.
 • kendi çapında youtube ünlüsü kişi. eşcinselliği konusundaki son derece samimi olarak kendine, kuzenlerine, ablasına ve annesine açılmasını anlattığı videoları ile beni gerçekten çok şaşırttı. kendisini tebrik ederim, gerçekten kendini yeni bulmaya çabalayan başkaları için acaip faydalı bir iş yapmış. üstelik bu ülkede yaşanan genel hikayelerin tersine, son derece pozitif geçen bir açılma hikayesi var ve düşünceleri de son derece tutarlı ve olumlayıcı. annesine karşı olan tutumu özellikle çok dürüst ve güçlü olmuş. tabii bu durumların hollanda'da doğup büyümüş olmasıyla ilgisi vardır ama arkadaşın hayata bakış tarzının da genel olarak olumlu olduğu anlaşılıyor. kabullenme ve açılma konusunda sıkıntıları olan pek çok kişiye umut verecektir bu olumlu tavrı.

  bu arada gerçek adı da deniz fehmi demirezenmiş.

  bu da kişisel sayfası: http://www.denizfehmi.com/
 • youtube'da eşcinsellik hakkında videolar çeken güzel insan. samsun'daki saldırıdan sonra kerimcan durmaz'ın youtubedaki bi kaç videosuna baktım. -bakmaz olaydım- insanın kerimcana maruz kaldıktan feminen davranıştan soğumaması için açıp bu adamı izlemesi gerekiyor. bi de youtube da gezinirken samet liçina diye bir gerzeğin - sanırım kerimcanla beraber video çekiyorlar- türkiye'nin ne kadar özgür bir ülke olduğunu anlattığı bi videoyu izledim, gay diyince akla bennett gibi güzel adamların gelmesi gerekirken liçina ve durmaz gibi gerzeklerin gelmesi ne bileyim nerden baksan kötü. gerçi kerimcan gibi adamların akla hiç gelmemesi lazım ya.