şükela:  tümü | bugün
 • jackie chan'in bi filminin (hollywood'a akmadan evvel) sonunda bi araba sopa yiyen adam. street fighter'da da oynami$. ilginc bir yuze sahip..

  neye benzedigini http://bennythejet.aosoft.com/home.html adresinden gormek mumkun, main menu'den photo gallery'ye gel. muzik de tanidik ama cikramadim $indi..
 • dave mustaine abimizin kick box hocasidir ayni zamanda. lakabi faredir
 • filmlerde genelde takım elbiseyle dövüşmeyi tercih eder. dövüş tekniği ve fundamentali steven seagal'den çok daha iyidir. yalnız yakın mesafede kamburlaşıp ibrahim üzülmezvari bir pozisyon alışı vardır ki beni benden geçirir. en büyük eksisi tamamen kendi hareketlerini düşündüğü için rakiplerine hiç dikkat etmemesidir. jackie chan'in karşısında dövüşen en klas bölüm canavarıdır kanımca.
 • babası profesyonel bir boksör olan amerikalı kick box şampiyonu. çıktığı 66 müsabakadan 57'si knock out olmak üzere 63 galibiyeti vardır. 3 yarışma ise bazı nedenlerden dolayı yapılmamış. yani hiç mağlubiyeti yoktur. jackie chan ile 1984 ve 1988 yılında olmak üzere iki filmde rol almıştır. dövüş sanatlarının birçok alanında ustalığı söz konusudur. bu yüzden rol aldığı filmleri izlerken, kendisinin birçok dalda dövüşebildiğini görüyoruz. muazzam bir stili vardır.

  http://www.youtube.com/watch?v=rdxdimitcnc
  http://www.youtube.com/watch?v=duvbjkxaaa0
 • 80'ler çocuğunun kült karakterlerinden. şimdilerde 60 yaşında olan bu abimizin canlandırdığı kötü adam dövüşçü rollerine daha bebeyken bile büyük saygı duyar, adamın tekniğine hayran kalırdım. meğer abimiz zaten büyük bir şampiyon dövüşçü olup sayıyla filan uğraşamadan nakavtla maç bitirmek alışkanlıkları arasındaymış. jackie chan'le oynadığı sahneler unutulmazdır.

  http://en.wikipedia.org/wiki/benny_urquidez
 • henüz 5 yaşındayken spora başlamış, sayısız müsabakada rakiplerine kök söktürmüş, los angeles şehrinde "the jet center"adlı salonda yıllar boyu eğitmenlik yapmış üstad.

  talebelerinden biri de jean-claude van damme abimizdir.
 • çocukluğumun en unutulmaz bölüm sonu canavarıdır.