şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanında kanserle savaşmışlığı vardır kendisinin. geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın bir şey diyemem ama kendisi linç yediği o paylaşımı yapmadan evvel "bakın ben şimdi bir kurabiye yaptım, o kadar da sağlıklı beslenmiyorum yani. arada paketli de yiyorum, hem çok doğal beslenmişliğim de vardı ama yine de kanser oldum. çok da abartmıyorum" diye bir girizgah yapmıştı. bu da yeni moda oldu. önce bir yoklama sonra yapıştır reklam. hayır merak ediyorum, o kadar kitap yazıyorlar samimiyet üzerine, bir doğallıktan bahsetmesi var ki dersin guru. ee tamek sana o parayı vermeseydi yine market arabana atıp içecek miydin onu? neden öyle yapmış gibi milleti kandırıyorsun? smootie'ni de ayranın gibi kendin yapacaktın değil mi? ama bunlar para verdiler. daha önce de reklam yapmış olabilir. ama bu ilk reklam yapmıyorum "iş birliği" reklamı. marka da doğallık vurgusunu pekiştirmek için bu kişiye ne kadar para verdi kim bilir. bakın kanser hastaları bile içiyor ayağına. bakın olaylar çok ciddi bir boyut alıyor, insanlar çocuklarını, evliliklerini geçtim, hastalıkları bile kullanır hale geldi. allah sonumuzu hayreyleye.
 • kendisini takip etmeyip, hiçbir şeyine yorum yapmamama rağmen engellemiştir. keşfetime çok sık çıkıyordu görüyordum, bakıyorum arada. rahatsız edici şekilde şükürcüydü. seletti world fincanıyla, zarası, adidasıyla, türkiye’de dahi bulunmayan markalarla şükrediyordu. herkes şükretsin, diyordu. elbette herkes şükretsin. ama memorialde kanser tedavisi gören biri ile devlet hastahanesinde kanser tedavisi gören iki ayrı kişi, aynı şekilde şükredebilir mi?

  hastalığını bile pazarlayacak kadar düşüp “ben zaten en baştan beri reklam yapıyordum” gibi bir bahaneyle geçiştirerek, mimarlık ve dekorasyonla ilgili bilgisi olmadığı halde, iç mimarlık yaptığını zanneden, asgari ücretlilere şükrü öğretmeye çalışan bir kimse.
 • bu hanfendi artık işi iyice ticarete vurdu.
  ayakta oynatıyor bizi de.

  bonvagon’da satılan dandik puflarının ederi nasıl 350 ediyor bi açıklayabilir mi acaba kendisi?

  ayrıca her post’ta en az 5 marka tag’liyor.
  yuh be ablacım her dakika reklam mı alıyorsun???
  ve halen doymuyorsun aşırı pahalı ama alelade ve hiçbir farklılığı olmayan mobilyalar tasarlıyorsun güya.

  yeter yahu.
  gelen kazık atıyor giden kazık atıyor.
  senin gibi zor günlerden geçip kanseri yenmiş ve çoğunlukla bu süreçte takipçi ve güven kazanmış birisi bari bu şekilde kazık atmasın be.

  ayıptır!
 • ayrıca kendisini eleştirenlere de zerre tahammülü yok.
  iki hesabımdan birini blokladı sgafagafa

  senin gibilerden gına geldi artık ablacım.
  ajitasyon ve “allah kitap şükür” üstünden duygu sömürüp para kazandığınız yetti artık.
  bıktık.

  hadi bakalım buradan da engelle ve takipçilerini sal üstüme benoşcum.
 • kendisini çok reklam yapmakla itham eden bir takipçisine başından beri böyleydim demişti kendileri. çok samimi bulmadığım bir ablaya ait blog. allah şifa versin tabi ki