şükela:  tümü | bugün
  • zamanında kanserle savaşmışlığı vardır kendisinin. geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın bir şey diyemem ama kendisi linç yediği o paylaşımı yapmadan evvel "bakın ben şimdi bir kurabiye yaptım, o kadar da sağlıklı beslenmiyorum yani. arada paketli de yiyorum, hem çok doğal beslenmişliğim de vardı ama yine de kanser oldum. çok da abartmıyorum" diye bir girizgah yapmıştı. bu da yeni moda oldu. önce bir yoklama sonra yapıştır reklam. hayır merak ediyorum, o kadar kitap yazıyorlar samimiyet üzerine, bir doğallıktan bahsetmesi var ki dersin guru. ee tamek sana o parayı vermeseydi yine market arabana atıp içecek miydin onu? neden öyle yapmış gibi milleti kandırıyorsun? smootie'ni de ayranın gibi kendin yapacaktın değil mi? ama bunlar para verdiler. daha önce de reklam yapmış olabilir. ama bu ilk reklam yapmıyorum "iş birliği" reklamı. marka da doğallık vurgusunu pekiştirmek için bu kişiye ne kadar para verdi kim bilir. bakın kanser hastaları bile içiyor ayağına. bakın olaylar çok ciddi bir boyut alıyor, insanlar çocuklarını, evliliklerini geçtim, hastalıkları bile kullanır hale geldi. allah sonumuzu hayreyleye.