şükela:  tümü | bugün
  • fransız tarzı zerafeti, ince espri yeteneği ve aydın kafa yapısıyla meslektaşlarından sıyrılan güzide model.

eh tabii ki izmirlidir, candır.
  • ajansı cinsiyetini neden "kadın" değil de "bayan" olarak yazmış merak ettiğim.

ünvanlarla cinsiyetleri karıştırmak saçma.

http://www.bgajans.com/detay.php?cid=5480
  • az önce arkadaşım sayesinden kendisinin instagram sayfasını gördüm.hmm nasıl desem yok böyle bir şımarıklık diyorum.arkadaş kadın kapıcısının kendisine attığı msjı (herhangi bir sapıklık durumu yok) bile sayfasında paylaşmış ve daha ne acaip yazılar, yorumlar, fotolar ve muhtemelen arkadaşı nur bozar'ın ününden faydalanmaya çalışıyor.ee veriyorlar bu kadınlara gazı sonra abla ne yapacağını şaşırıyor tabi haliyle.
  • tüm zamanların en alıngan mankeni.

:)
  • kim milyoner olmak ister'de heyecandan ölmesine rağmen on beş bin törkiş lira kazanan yüce insan.

güzel olduğunuz kadar panik ataksınız da küçük hanım.:)

not: joker de bendim :)
  • 1977 doğumlu törkiş bayan model.kendileri geçenlerde kim milyoner olmak isterde yarıştı.helalinden 1000 tl kazandi. yaşını da hiç gostermiyor helal olsun. zaten kendi de inanmiyor ki o yaşta olduğuna 32 deyivermiş. (küçül de cebime gir :))))
  • bazı meslektaşları tarafından yaşı ile ilgili atmasyon yapılan model.

kıskançlık mı var eccük ? :)
  • çok eskilerden tanırım izmir den.... yaşı atmasyon değil aksine övünsün diye yazdım. biz gayet övündük 1.000 tl kazanmasiyla çok gurur verici de niye buraya 15.000 tl kazandım diye yazmış arkadaşının ekşi sözlük hesabından onu anlayamadım
  • biraz agresif bir abla.