şükela:  tümü | bugün
  • güzelliğini çirkinliğini bilmem de dört ayağının üzerine düşen kız. düşünsene 2 tane sıradan abla kardeş. bir tanesi komedi dükkanına seyirci olarak katılıyor, orada şans eseri sahneye davet ediliyor, oyunculuğu ve tipi dikkat çekiyor ve birden bire oyuncu oluyor kız. sonra diyolar ki lan bunun bir kız kardeşi var, aynısının kumralı, bir de onu deniyorlar. o da ortalama üzeri çıkıyor ve o da başrol kapıyor. sonra gelsin paralar, şan, şöhret.
  • "adam" yazmış hahahah. kendisi kekodur. güzellik bir şeyi kapatmıyor, böyle iki kelime ettiği zamanlarda içindeki kezbanlık ortaya çıkıyor işte. olayı çok yanlış anlamış kendisi, böyle saçmalıkları yazmadan önce birilerine sorsaydı keşke.
  • emine bulut ile ilgili paylaşımı rezaletin de ötesinde.
    arkadaşım sırf paylaşmış olmak için paylaşmayın. hiç fikir belirtmeyen, sessiz kalan birsürü ünlü var.
    ordan burdan copy paste edip kadına yaşatılan canilikle zerre alakası olmayan üç beş gerzek cümle paylaşacağına sessiz kal, daha iyi.
    yok saçlarını tarayacakmış da dualarında olacakmış da adam gibi sevecekmiş bla bla bla.
    emine bulut o adi haysiyetsiz eski kocanın kendisinin saçını taramasını mı istiyordu sence? bu mu vardığın sonuç?
    hay sizin aklınıza ya. nedir bu ülkenin ünlülerinin bir halta on ayak olamaması. her gören cahil cühelâ paylaşmıştır bu yazıyı bi de. günlerdir onca kadının anlatmaya çalıştığı dert "biz saçlarımızın taranmasını istiyoruz." oldu cıktı ya, ben ona yanarım.
    bravo zeka küpü.
  • beyinin hanımı,
    kocasının gülü
    pelinsu'nun annesi
    kunfeyekun

bunun celebrity versiyonu. baska bisey degil.
  • türkiye'nin en güzel ünlüsü. ancak; kafası çalışmıyor. emine bulut'un ölümü tam olarak yazdıkları yüzünden. kadını baştacı yapan zihniyet kadını öldürüyor. çünkü taç bir nesnedir. adam bugün başına takar, yarın yere atar parçalar. istediğini yapar. nesne ona ait çünkü. kadının nesne değil; insan olması lazım. erkeğin annesi, erkeğin eşi olduğu için değil birey olarak değerli olması lazım. okuması lazım, üretmesi lazım. işte o zaman eşitlik olur. (işyerlerine kadın kotası koyarak değil.) o zaman kadın cinayetleri biter. yoksa mümkün değil.
  • zırıl zırıl keko oyuncu. öyle böyle değil ama ağlayan keko bu,
    platinum keko.
  • güzel, ama kezban.

iste mevcut kocası ile tanışma hikayesi:

"hakan baş, tatlı küçük yalancılar dizisini izlerken bensu soral'ı görüyor ve çok beğeniyor; hatta etkileniyor!

ardından ortağı olduğu alışveriş sitesinden bensu soral'a bikini gönderiyor. bensu soral da hediye için ınstagram'dan teşekkür ediyor.

ancak hakan baş, bensu soral'ı ikna etmekte zorlanıyor!

asla geri adım atmıyor, sabrediyor, vazgeçmiyor!

bensu soral'ın evine çiçekler, hediyeler gönderiyor. en sonunda bensu soral da artık pes ediyor. ve birlikte aşk dolu bir yolculuğa çıkıyorlar.

bensu soral ise şu sözlerle anlatıyor yaşadıklarını: 'hakan beni tavladı ve bu çok uzun sürdü... çünkü ben aşk böceği biri değilim. nedense bana yaklaşan erkeği de iterim, çekici gelmez. ama hakan çok ısrarcı davrandı. hiç pes etmedi, 'bu iş olacak' gibi konuştu. bu süreçte onu tanıdım ve beni ne kadar istediğini gördüm."

sonuc olarak, bir adam televizyon izlerken, "aha bu kadın cok guzel, benim olmalı" diyor, hic tanımadıgı birine sırf para ve güçten gelen cesaretle bikini(?) göndertiyor. hanım kızımıza normal biri bunu yapsa "pis sapık" diyecek iken, adamın cv'sine bakınca, sapık demek yerine tesekkur ediyor. ısrarlar devam edince de, kabul ediyor. normalde sorsanız, hepsi "türk erkeği hayır kelimesinin anlamını bilmiyor" der, "cok ısrarcılar" der. sonrasında (paranın gucu sagolsun) gidip bunu yaparlar.

ha tabi bu arada, işler ciddileşip, evlenme durumu oluşunca, instagram'dan gelen bikiniye tesekkur, diger hediye fotografları vs. kaldırılır. yoksa kim, kendisini televizyonda gorup begenen bir adamı kocası olarak kabul ettiginin bilinmesini ister, degil mi?
  • bunu soyledigime gercekten inanamiyorum ama beren saat bile bu kizdan daha iyi oynuyor.

(bkz: tanri beni affetsin)
  • yeteneksizlik abidesi.
    ekrandaki en yeteneksizlerden biri.

o kadar kötü rol yapmıyor ki bu kadar olamaz yani.
  • yüzünün bu kadar küçük olmasına rağmen yüz hatları nasıl bu kadar iri olabiliyor anlam veremiyorum. bu sebeple gerek yüz hatları, gerek oyunculuğu gerek kıyafet seçimleri ile bana acayip itici geliyor.

edit; yalnız kı çok güzel gelin oldu. gelinlikleri ve makyaj tercihini çok beğendim.