şükela:  tümü | bugün
 • sahibine die glaserne manufaktur etiketiyle teslim edilen araba.
 • delft'ten aachen'a dönerken hollanda otobanının yeni yapılmış kaymak gibi bir yerinde benden yol isteyen ve sonra hızla uzaklaşan umbrian red renkli muhteşem makina. aynadan tanıyamadıysam da kanatlı b harfi ele verdi kendisini.
 • yapılan makyaj operasyonuyla geçmişe göndermede bulunulmuş, özellikle arkaya doğru eğimli devam eden omuz çizgisi, genişleyen omuz çizgisini ezerek yukarıdan başlayan, tampona kadar inen bagaj kapağı ve her ne kadar yuvarlak lede sahip olsa da köşeli hale gelen ve taşan far bunun en büyük göstergesi. aracın sportif çizgileri azalırken hakim olduğu segmentteki ağırlığının altı çizilmiş.
  zaten heybetli olan araç çok daha büyükmüş izlenimi yaratıyor.

  http://www.bentleymedia.com/release-444.htm
  http://www.newflyingspur.bentleymotors.com/en
 • bugun otelden transfer icin kullanip konforsuzluguna epey sasirdigim bentley modeli. hem yoldaki bozukluklari hissettiriyor hem de yol gurultusunu bir seviyeye kadar iceri aliyordu. bu anlamda mercedes s class in bir onceki neslinden bile daha vasat buldum. malzemelerin hissi motorun sesi ise bentley den beklenecek seviyedeydi.
 • 100km icin 50lt uyarisi gordugum ihtiyar arabasi sonradan 39'a kadar dustu ama ne fayda
 • 2020 model yılı için yeni kasası tanıtılmış ve adında yer alan continental ifadesi kaldırılmış modeldir. 6 litre hacminde w12 motoru 635 beygir güç ve 900 nm tork üreten modelin maksimum hızı ise 333 km/s. ayrıca all wheel steering, 48v elektrik sistemine sahip aktif havalı süspansiyon, 2200w gücünde bir naim müzik sistemi gibi özellikler de mevcut. oldum olası continental coupe'yi çok seven ve flying spur'u hep tasarım olarak eğreti bulan biri olarak diyorum, bu defa iç-dış komple harika olmuş. coupe'den bile güzel bir iş ve bence segmentinin en yakışıklı, en klas aracı olmuş.

hesabın var mı? giriş yap