• bir saat kadar önce fsm köprüsü'nden avrupa yakasına doğru geçerken iki örneğini bir tır üzerinde taşınırken gördüğüm süper-lüks, süper-spor otomobil.

bu iki canavar, belirsiz bir gelecekte* hurdaya çıkacakları güne kadar gerçekleştirebilecekleri en düşük tüketimli yolculuklardan birindeydi.

tüketim*: 26.2 litre / 100km.
  • algida magnum tarafından altın rengi verilecek otomobildir.
  • yeni aracım.
    uzun bir süreden beri haftasonları keyifle binebileceğim bir araç arıyordum.en büyük kriterim cabrio olmasıydı.california,s63 gibi araçlara baktım,8 serisi coupe'ye baktım.california zaten en başından beri dikkatimi çeken bir model değildi fakat bir araca yine de baktım ve araç hoşuma gitmeyince en başta elendi.yeni 8 serisi ise m8 olmadığı sürece çok güçlü bir araç değildi mevcut araçlarım taycan turbo s ve f90 lci m5 competition'dan sonra keyif alamayacağımı düşünerek eledim.s63 aklımı son ana kadar karıştırmaya devam etti fakat uzun süreden beri bir bentley sahibi olmayışım ve bentley'le aramdan duygusal bağlantı yüzünden bir bentley sahibi olmaya karar verdim.
    2013 continenal gtc,v12,henüz 13 bin km'de.gerçekten çok güzel bakılmış araç.her yönüyle köndüsyonu çok iyi.bu arkadaşla sanırım tek problemimiz yakıt tüketimi olacak sanırsam bir de teknolojik olarak geriliği tabii ki.her ne kadar kaliteli bir araç olsa da 2020 model araçlardan sonra teknolojinin geriliği hissedilmiyor değil.
  • mk2 versiyonu 2011 model olarak duyuruldu. w12 motor 6 litre hacimden 567hp güç ve 700nm tork elde ediyor.

http://www.otofanzin.com/…tley-continental-gtc-2011
  • benim olsun
hesabın var mı? giriş yap