şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bol bulduğu balı taşaklarına süren arapların memleketidir.
 • götünü de yırtsa kendi üretemeyecek, "barzoyum ama petrol parasının allah'ı bende" mottosuyla arabanın parasını bastırıp almış memlekettir.

  ee noldu amk bentley polis arabası olunca? kardeş petrolün otun bokun parası biter bilimin teknolojinin parası bitmez. islam ülkeleri bilime de teknolojiye karşı olmasa da bi sikim yapamaz. kafa yapısı uygun değil bi kere.

  google linki vermekle olmuyo amk bu işler. yok iran şöyle yaptı bilmem ne böyle etti. ülkelerin yaşam standardı ortada, bin tane istatistik var, yaşam kalite indeksi var vs. neyi zorluyosun.

  he amk islam çok süper. amerika ingiltere bokun içinde yaşıyo.
 • petrolden kazandigi parayla bilmemkac milyon dolarlik arabayi polis arabasi yaparak bilimde ve teknolojide cigir acan arap ulkesidir.

  he amk cok teknolojikmis troll kardes.
 • türkiye olmamasının sebebi yollardır. çakır çukur yollar yerine her yer kaymak gibi asfalt olsa bizde de olur. nedir yani? kaçı kaç kuruş? ya da o duruşa bir vuruş kaç kuruş? sorular bunlar.
 • bazı ibnelerin el sikiyle havaya girdiği memleket.

  amk benim de kazmayı vurduğum yerden petrol çıksa ben de her siki beleş yaparım marifet mi?

  insana ne katkın var amk? dünyaya ne katıyosun? teknolojiye ne katıyosun? sik sik işler. bastır parayı yaptır amk. safi dünyaya zarar lan herifler. altında veyronla gezen, baba parası yiyen piç çocuklar gibi. bunu savunan kavas sokakta bu baba parası yiyenleri görünce küfür ediyodur ha bi de. özgürlüklerde kaçıncı sırada bu ağzını siktiğimin memleketi. her şey çok ucuz ama götünüzü sikebiliriz bu mudur mantık? yaralı parmağa işemez it sürüleri.

  kemalistmiş. sanki babamın oğlu pezo nerden biliyosa ota boka kemalist. he hacı kemalist he.
 • ha bi de ne dedik barzo. belki yüz, olmadı ikiyüz, hiç olmadı beşyüz sonra yarrağı yiyecek memleket. petrol de biter kardo merak etme. o zamanda götlerini satarlar artık bentley almak için.

  bak bakalım kim kime binecek o zaman.
 • https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/…12665198_n.png

  cep telefonunu, arabasını, evinin musluğunu bile altın kaplama yaptıran görgüsüz ayıların memleketidir.

  bu adamların istanbul'dan anladığı da saç ektirip avm gezmek zaten.

  edit: şimdi farkettim soldan ikinci mercedes sls amgymiş. ulan dünyanın en klas arabasını bile boyatıp polis aracı yapmışsınız, allah evinize ateşler salsın !!!