• yagli ciltlerde mikroplarin birikmesi ile ciltte olu$an sivilceleri onlemek amacli kullanilan ilac .mikroplarin uremesini engelliyen ayni zamanda cildi gergin tutarak $ekli $emali duzelten fondoten gibi yaralarin berelerin uzerine suruldugu zaman kapatma ozelligi olmasinin yanida gune$ i$inlariyla iyi gecinemiyen ve gune$ i$ini goren ciltte kizarikliklar ve sivilceye sebebiyet veren ve (bkz: acnelyse) ile birlikte kullanilgi zaman guzel sonuclar elde edililebilen ilac .*
  • aksam yatmadan once surulmesi daha hayırlı olan ilac, zira kullandıktan sonra ciltte beyaz bir tabaka olusur.
  • 45 derece sicakliktaki fuar standinda 5 gun gecirerek alnimda olusmus yuzlerce kirmizi noktaya uyguladigim, alnimin beyaz bir tahtaya donmesine sebep olmus i$e yarami$ligini henuz goremedigim alkollu krem, ilac.
    yaklasik 2 saattir isyerindeki arkadaslarin kahkahalarina vesile olmustur, hepsinin omrune omur katmistir o ayri. acaba ben mi fazla surdum.
  • topikal merhem formunda sunulan makrolid antibiyotik içeren bir preparattır. nemlendirici el kremi ya da clearasil temizleme jeli değildir, tüm antibiyotikler gibi etki etmesi için yeterli süre yeterli miktarda kullanılmalıdır ancak aylarca kullanılmaz, bünyeyi heder eder. alerjik reaksiyona yol açma riski vardır, rezistans oluşturma riski vardır. eğer beklenen etkiyi göstermiyorsa doktorun önerisi doğrultusunda farklı bir antibiyotiğe geçilmelidir. (manyak mısınız be?)
  • bir de gece yatmadan evvel tatbik edilmişse, ertesi sabah, gece giydiğiniz tshirtun ve yastık kılıfınızın camasır suyuyla agarmıs gibi cesitli yerlerinin renginin attıgını görebilirsiniz. bu sebeple sevmediginiz bir tshirt ile uyuyun derim ben. ben 2 tane tshirtumu katlettim.
  • 1 haftadır sivilcelerim için kullandığım ve kesinlikle çok başarılı olduğunu gördüğüm ilaç. salsil ve tetradox ile beraber muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabiliyorlar.beyaz bir tabaka halinde feci gergin bir surat yaratıyor hatta mimik engelleyici bile sayılabilir. bu sebeple gece yatmadan kullanılması çok daha rahat olabilir. ayrıca bazen karışım okunmadan gerçekleştiriliyor. kutudan çıkan alkol ve toz önce karıştırılıcak iyice daha sonra büyük kutuya dökülüp kaşıkla karıştırılcak. bazı okumayan arkadaşlar hepsini büyük kutuya boca edip bol pütürlü iyi karışmamış bir krem elde ediyorlar, e haliyle yüze sürülüncede kendini gösteriyor bu durum.
  • sivilceler için, sen de beşbin, ben diyim on bin ilaç/ krem/ merhem vs. denedikten sonra derdime çare olabilmiş tek ilaçtır kendisi.
    bu arada uyarı kısmında yazdığı gibi tüylerde ve giysilerde ağarmaya yol açabilir harbiden dikkat etmek lazım. ayrıyca açtıktan sonra 3 ay içinde tüketilmesi, bu süre sarfında da buzdolabının iç kapağında donmadan muhafaza etmek gerekiyormuş. prospektüsün yalancısıyım.
  • temas ettiği kumaşın rengini açtığı halde topikal olarak yüze uygulanması gerekli ilaç.
    (bkz: cesur hasta) * *
  • kullanılan onca ilaçtan sonra sivilcelerde gözle görülür azalma sağladığını gördüğüm tek ilaç. kullandığınız sürece yüzde oldukça başarılı bir etki yaratıyor. ancak azalan sivilcelere kanıp kullanımı kesmeyin,ilacın etkisi düzenli kullanıldığı sürece ortaya çıktığından sivilceleriniz size tekrar merhaba diyecektir.
  • özellikle ergenlik çağında çıkan sivilceleri gidermek için bir takım yararlı insanın ürettiği bir ilaçtır. kutunun içindeki kimyasalları karıştırarak elde edilen maske türevini yüzünüze uygularsınız ve sonra iyi sonuç elde etmek için beklersiniz.