şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün en aktif yazarlarından, badim, arkadaşım.

sağolsun kendisi daima bir yeşil ötenizdedir. gecenin bir yarısı mesaj atın, gördüğü an cevap verecektir. meşgul olun attığı mesaja geri dönmeyin, gıkını çıkarmaz. adamda peygamber sabrı var.

sözlüğe de katkısı büyüktür, çoğu güncel konunun başlığına fikri genele aykırı olsa da yazar. ha bol bol linç yer, hatta ben de yeri gelir katılmam ona, ama sözlükte aradığımız bu değil midir ? kutsal bilgi kaynağı bu değil midir ?

tanım: bir yazar.

not: rus kızı başlığındaki entry ile bizim abazan gençliğin hayallerini yıktım olm ayıp değil mi? *
  • hiç tanımadığım, ancak bugün (#77983237) nolu entryme istinaden tarafıma küfürlü bir mesaj yollamış kişi.

illaki hukuk kurallarına ihtiyacımız yok. insanlar önüne gelen gönül rahatlığıyla küfür savurmayacak ahlaki bir duruşa sahip olmalılar. ayıplıyorum sadece.
  • insan gecenin bu saatinde bismillah, diye evine girdiğinde üstünü değiştirip ulan şu balkona çıkayım 10 dk ayaklarımı balkon demirlerine uzattayım, telefonla biraz zaman geçireyim , tek sosyal hesap sözlüğe giriş yapayım diyor!
    sonra dediğine bin pişman oluyor...

şu yukarıdaki rezalete bir bakar mısınız!

yani şu an ne diyeceğimi dahi bilemiyorum.
    yani içimde ki kızgınlığı bir kaç satıra sığdırmak istiyorum ama bana imkansız gelebilir...

şu yukarıdaki arkadaş bilmen kaç nolu entrisine küfürlü mesaj yolladığımı söylüyor!
    eyvalllah!!

demek

isterdim...
    ama demiyeceğim!!

bu yaşıma kadar, küfürden, küfürbazdan, küfüre ortak olan insanlardan hep uzak durmuşumdur
    çevrem arkadaşlarım bunu çok iyi bilirler
    ve biz erkek olarak birbirimizle dahi küfürlü konuşmayız.

bunu sözlükte de sürdürürüm!
    küfürlü entri girmem.
    küfürlü mesajlaştığım olmuştur o da sadece bir yazar, diğeri bir çaylak olmuştur!
    yazar arkadaşla bir girdi üzerine goygoy muhabbetiyle eğlenerek bu dünyanın devr-i devranını saydığımız oldu.
    çaylak yazar ise yukarıdaki arkadaşın hemcinsiydi!
    benim hür düşüncemi beğenmeyip bana küfür olamayan ama küfürden daha çok zoruma giden hakaretler etmesi üzerine ilk uyarımdan sonra tekrar eden hakaret üzerine saydırdırdım.
    gram pişmanlık duymuyorum!!!

şimdi bu konuya gelirsek,
    nick altım da beni diğer insanlara çok çooook kötü bir şey yapmışım, taciz etmişim ahlaksızlık yapmışım vs hö hö...
    diyee saçmalarsan senin ağzınını payını vermeyen benzazadovski nin yediği her lokma haram olsun.

ya bir de zoruma giden ahlaksızlığı savunan birinin bana ahlaklı duruştan bahsetmesi!
    tanımadığım biri diyor, ama tanımadığı adama ahlak dersi verip birde üzerine ukalaca ayıplıyor!

ne hakla??

hukuk kurallarına ihtiyaç duyulacak bir şey varsa ,
    en yakındaki adliye sarayında beni misafir edebilir bu arkadaş.
    ama şunu bilsin ben oraya gelirken altıma yandan cepli kaprim üzerime philipp pelin kuru kafa tişörtüm ve ayağım da banyo terliğiyle oraya dikilirim.
    iyi hal indirimi falan da istemem
    gene davacıyı iki sıfır önde başlatırım.
    bakalım kim karlı çıkacak.

(şu an derin bir nefes)

şimdi içimden şunu demek istiyorum!
    şu yukarıdaki arkadaşa
    ikindi vakti yolladığım o sözde küfürlü mesajı neden ss ni alıp onu entrisine link olarak girmemiş?
    diğer insanların ettiğim küfürü görmeleri bunu ispatlaması lazım değil mi?
    neden hemen beni karalamaya çalışmış?
    ne gerek vardı buna?
    şimdi ne oldu?

boş yere şu an uykulu uykulu bana bu entiriyi yazdırdı!
    bu gecemi mahvetti.
    yazık giden o zamanıma!

benim diyeceklerim bu kadar bu entiriyi okuyan kişi!
    eyy romalılar,
    eyyy mekkeliler diye haykırmak istiyorum, bir kadın tarafından içime asla sindiremiyeceğim ve kendime yakıştıramadığım bir iftiraya uğradığım için!

ettiğim küfürü buraya edit olarak ss link bırakacağım!
    yukarıdakinin bırakması gerekirken bana yaptırdığı için ayrıca başka bir türlü kızgınım!

edit : kasanızla kahkaha atmak için ideal bir küfürlü görsel!
    buyrun şurdan!

sahurdan sonra akla gelen editi şimdi bakıyorum da o kadar yazacağıma görseli ve altınada "alın ettiğim küfür" diye entri girseymişim gene olurmuş, anlayan daha iyi anlardı

ama nerdeee!
    insanları benim hakkımda yanlış eksik saçma şeylerle münipüle edilğinde
    füzeye basar gibi damara basıldımı çeneme vuruyor.