şükela:  tümü | bugün
  • hiç anlayamadığım insan tipleridir. yani aracını benzinciye çekip aracına benzin dolarken arabasında bekleyip benzini aldıktan sonra camdan parayı uzatıp gitmek bana nedense saygısızca geliyor tuhaf geliyor. yahu bir in hava al, arabanın çevresinde bir dön bak ne var ne yok, pompacıyla muhabbet et, çaktırmadan benzin mi koyuyor dizel mi koyuyor diye bir bak, devamında ise paranı ver bin arabana git. ha belli maazaretleri olanlar illa ki vardır ama hava soğuk bile olsa ben inerim çünkü içeride durmak beni kasıyor ister istemez ne bileyim.

edit: oo derdini sikiyimciler doluşmuş başlığa hem de utanmadan sövüyorlar birde ha. tek derdimiz bu değil tabi ki kardeşim, aklımıza gelmiş paylaşmışız işte görende her başlık kültür dolu bilgi dolu aydınlanma dolu sanacak.
  • pompacının "abi yağına suyuna bakalım mı?" sorusuna maruz kalmamak içindir. kredi kartıyla ödemiyorsam niye ineyim. zaten eve 2-3 km mesafede. hatta soğuk havada kaç tl'lik benzin alacağımı bildirmek ve parayı vereceğim zaman sadece sağ camı açarım. o da tam değil.
  • benzin alırken aşağı inmek yerine yukarı çıkar.
  • tır şöförü olan insan tipiyse aşağı iner, araba şöförü olan insan tipi ise dışarı çıkar.
  • pompacı mısın kardeş diye sorası geliyor insanın.
  • birgün benzin yerine dizel * konulduğunu anladığında çok geç olacaktır.
  • tabi lan manyak mısın, teybin sesini harlayacaksın arabadan inip bir de harmandalı oynayacaksın ki dünyanın en pahalı yakıtına hürmetini göstermiş olursun. derdini pompalasınlar senin.
  • türkiye'nin en çok takip edilen, ülkede gündemi değiştirebilen ve eğitim seviyesinin en üst basamaklarında bulunan kişilerin takip ettiği bir platformda başlık açma diye bir şansın var, açtığın başlık bu mu, tek derdin bu mu?

açacağın başlığı ayrı, o kadar ufuk açacak çaylak beklerken senin yazar olduğun algoritmayı ayrı sikeyim.

edit: imlâ