şükela:  tümü | bugün
  • bu olduğunda hâlâ bu ülkede yaşıyor olursanız, hadi çaresiz yaşıyorsanız ve benzin bu fiyata ulaştığında hâlâ arabanız varsa kafanıza sıçmayı planladığım durumdur.
  • yaklaşık bir sene sonra gerçekleşeceğini düşündüğüm durum.
  • dün akşam rüyamda gördüğüm olay.bu bir işaret mi acaba ?
  • trafik azalır belki.
  • litresi 50 tl'yi geçmediği sürece olsun ben hep 50 tl'lik alıyorumcuları etkilemeyecek olan fiyat.
  • gayet yakın bir gelecekte gerçekleşecek hadisedir. zira usd de brent de çılgın gibi artıyor. e devletin cari açığı büyüyor vergilere zam lazım son bahara 7 lirayı kesin görür de, yıl sonuna 8 olur mu bilmem, olabilir, olmayabilir de.
  • benzinin fiyatı 1,5 dolara sabitlendiyse artık olması gereken fiyattır. sağlam bi soksunlar sonra arkamıza yaslanıp zevk almaya bakalım. zira giren çıkan bize olacak.
  • ben hiç araç sahibi olmadığım için beni ilgilendirmeyen durumdur.
  • hükümetin artık 1 numaralı önceliği büyüme değil enflasyon, onun için enflasyonu zıplayan iki kalemlerden bazıları gıda ,ulaşım ve vergiler... onun için nedir ki akaryakıta zam yok en az yil sonuna kadar . mercedes lerden kisacaklar artık ....
  • lan bayramdan sonra yapsanıza beee. memlekete gideceğim daha, oradan giresun'a geçeceğim. 2.500km yol, az değil.