şükela:  tümü | bugün
  • tamam yandaşsınız da milletin aklı ile bu kadar dalga geçmeyin ya. neymiş 3 sene önce benzin 2,5 dolarmış ama şimdi 1,5 dolar a sabitlenmiş. eminim bu haberi referans gösterip sağda solda bu durumu öven insanlar var.

kaynak

bu da kenarda dursun
  • hoş lakin flaş haberi ekarte edemez:
    (bkz: beyin bedava)
  • türk halkı gelirini dolar üzerinden kazandığı için doğru olan haber. bu açıdan bakarsak son iki senede her şey ucuzlamış oluyor. dolar artmaya devam ederse ucuzlama da artacak hatta. mesela dolar 10 tl olursa sadece 10 cente ekmek alıyor olacak insanlar. süper!!!
  • zam haberini reisi kızdırmadan nasıl verebilirim anlayışından gelmektedir.

içler acısı hallerine üzülüyorum ben bu medyanın gerçekten
  • at yalanı s.keyim inananı diyecemde. bu haberle bakın işte düşmüş diyecek insan o kadar çok ki. a haber ve bu tarz kanallara göre herşey çok mükemmel zati
  • kendisine öncelikle ne habersin ne türksün , seni gören yollara dökülsün demek istiyorum .
    sonrasında bu mantıkla kendi maaşlarını ve asgari ücretleri de dolar cinsinden hesaplayarak başka bir gazetecilik başarısına imza atabilirler . ama o başarıdan sonra demirören ziraat bankasından kullanacağı kredi ile kendilerini de satın alabilir.
  • haber eksik.
    dolara endeksli derken 1 doların karşılığının 4 liraya tekabül ediyor olmasından bahsedemiyorlar tabi.
  • a haber çalışanlarını ağlatan haber. bu nasıl da onların aklına gelmedi? dolar artsın banane ben dolarla mı harcama yapıyorum diyenlerin twitleri de benzer yönde değişecek mi acaba? allah kimseyi bu duruma düşürmesin ne diyeyim...
  • lan bu habertürk'ün patronu damat berat'ın kardeşimi neydi. ne haberi yapacak , halkı yatırdık bir güzel düzüyoruz baktık ses tok daha çok düzüyoruz mu diyecekti ? asıl mesela halkın çıkıpta 'ne diyorsun sen yarram' diyememesi. ben bu geri zekalı halkı bulsam daha fantastik haberler yapardım, superman'im falan derdim.