şükela:  tümü | bugün
 • benzin istasyonlarına dair bütün bilgilerin yer aldığı bir uygulama. kullanıcıların fiyat ve bilgi düzenleyebildiği çeşitli hediyeler dağıtan gelecek vadeden güzel bir uygulama.
 • tum istanbul'u boyayan vandal startup
 • insanları yalan bilgilerle yanlış yönlendiren uygulama.. litre fiyatı 5.72 diyerek halkalı shell e yolladı beni.. gittim dizel 6.34 abi yanlıs bilgi dendi.. neyse herzamanki benzinliğime gittim, onlarda saat 12 yi gecti diye zamlı tarifeden gecirdi..

  insanları yanlıs yönlendirecek bosluklar bırakmayın..date epi degil bu aq.

  edit.

  uygulamayı da sildim
 • kullanıldıkça verimli olacaktır.
  yanlış gördüğünüz değerleri giriniz. değiştirme şansımız var. elden ele yayalım lütfen.
 • ne kadar güncelleme gelirse gelsin, istisnasız her istasyonda fiyat farkı var. lpg için uygulamada yazandan en az 5-7 kuruş daha fazla istasyonlarda. siz siz olun şehrinizdeki en ucuz yeri bulup sürekli oradan alın, zaten zam da gelse diğer yerlere göre daha ucuz alırsınız. bu uygulamaya da güvenmeyin.
 • benim de çoğu insan gibi istanbul sokaklarında sağda solda gördüğüm spreyli reklamlarıyla indirip yüklediğim uygulama. işim açıkçası buna benzer bir şey niye yok diye yakın zamanda kendi kendime hayıflanmıştım, adamlar tam kafamdaki konsepti yapmışlar, lakin eksikleri var.

  şöyle ki; bu tip geri bildirimle yürüyecek uygulamalarda kullanıcıya somut bir şey vaat etmeniz gerekiyor. illa maddi karşılığı olması gerekmiyor. rozet kazanmak için yemek sepetinde siparişini yorumlayan, farklı restoranlardan sipariş veren insanlar var. mahalle muhtarı olup bırakmak istemeyenler var. yine aynı şekilde swarmda major olmak, veyahut bir check in'den daha fazla puan kazanmak için çıkartmalar kazanmak isteyen insanlar var. google'da sağa sola yorumlar yazıyorsun, puanlar veriyorsun, sana bir takım sıfatlar yüklüyor, hoşuna gidiyor. bu tip oyunlaştırmalar uygulamaları cazip hale getirir. bu uygulamada ben böyle bir şey göremedim. fiyatları güncelliyorum, +1 puan kazandınız. eee? puan nedir diye inceliyorum, avantajlar indirimler falan yazıyor. ancak bu puan tam olarak nedir, nerede kullanılır, 1 puan=1 tl midir, kaç puandan sonra bu puanlarımı kullanabilirim vs. hiç biriyle ilgili bilgi yok. e karşılığında ne maddi ne manevi bir karşılık almayacaksam, sen beni tatmin etmeyeceksen ben niye senin uygulamanı güncel tutmak için çaba göstereyim arkadaşım? dolayısıyla uygulamayı daha heyecanlı hale getirmek zorundasınız. ayrıca şu yazı fontunuzu biraz büyütün, kör oluyoruz okumaya çalışırken.

  bir de bizim insanımız bu programın mantığını anlamamış. buradaki entrylerden de bu anlaşılıyor. fiyatlar güncel değil diye ağlamaya gelmişler buraya. sen değiştirmezsen ben değiştirmezsem nasıl güncel olacak bu fiyatlar? uygulamayı yazanlar istasyon istasyon gezip fiyatları güncelliyor mu zannediyorsunuz siz? kullanımın artmasıyla zamanla daha doğru sonuçlar elde edilecektir mutlaka. ancak şu an muallakta bir uygulama.
 • bir startup. yanılmıyorsam, globale de açılmış girişim.

  kurucu ortaklarlardan berin yıldırım'ın dediğine göre girişimin doğuşu, arkadaşlarının istanbul-ankara arasında gidip gelirken ucuz benzin arayışı.
 • epey yatırım almış ve büyümesi bekleniyor. ben severek kullanıyorum en son yıkama yapan istasyonları göstermeye başladı ki çok mantıklı.

  https://egirisim.com/…leme-ile-ilk-yatirimini-aldi/
 • ekibinin ne kadar çok çalıştığını bildiğim için yatırım alması beni şaşırtmamış ama sevindirmiş uygulamadır
 • size en yakın benzin istasyonlarını ve dinlenme tesislerini görebilmenizi sağlayan uygulamadır.
  "en ucuz dizel nerede?"
  "hangi istasyondan karamel macchiato'mu alabilirim?"
  "tuvaleti olan en yakın benzinlik nerede ve temiz mi?"
  gibi daha onlarca soruyu da yanıtlayabilen bir uygulamadır kendileri. uzun süredir ailecek kullanıyoruz, memnunuz. 2 kuruşun bile önemli olduğu şu günlerde nereden tasarruf etsek kârdır.

  ancak tek eleştirim ui/ux kısımlarına daha çok eğilmeleri olacak. biraz daha modern, sade ve kullanışlı bir tasarımla çıkabilirler diye düşünüyorum.

  son söz: 10 numara 5 yıldız.