şükela:  tümü | bugün
 • cilt kremi. bepanthene ailesinden büyük ihtimalle kardeşi.
 • güneş kremi ve güneşlenme sonrası nemlendirici şeklinde iki ürünü olan, güneşe hassas ciltlere önerilesi ürün.
 • lippencreme ismiyle sattıgı dudak catlaklarına birebir olan urun. urun iyidir ancak bu bir tavsiye degildir.
 • tıraş sonrası için, kolonya veya benzeri alkollü ürünlerden çok daha rahatlatıcı ve cildi besleyici olan üründür. tabii ki sadece tıraş sonrası için kullanılan bir ürün değildir; ama tıraş sonrası için kullanılabilecek en iyi ve en efektif ürünlerden biridir. faydaları saymakla bitmez*:

  · alkollü olmadığı için cildi yakmaz.
  · yağlı olmadığı için cildi parlatmaz.
  · kolayca emildiği için ıslaklık hissiyatı yaratmaz.
  · %2.5 oranında provitamin b5 içerdiği için ciddi anlamda cildi besler.
  · muadili losyonlara göre kaliteli bir ürün olduğu için, uzun vadeli kullanımlarda tıraş olmanın ciltte yarattığı yıpranmayı azaltır.

  tıraş olduktan sonra kolonya gibi alkol temelli ürünleri kullanmak suretiyle cildi yakmak ve cilde zarar vermek yerine, bu kadar faydalı ve işlevsel bir ürünü (veya benzerini) kullanmak, basit ama bence çok önemli bir ayrıntıdır. hayır, bepanthol'ü bu kadar övüp reklamını yapıyorum sanılmasın sakın; uzun zamandır kullanıyor oluşum ile anlatığım faydalarını harmanlayınca, övmemem için bir engel bulamadım. bepanthol yerine elbette ki benzeri kalitede ürünler kullanılabilir; lakin bu konuda eli sıkı davranıp çok ucuz ürünler almaya gerçekten değmediğini de gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

  konuyu dolaylı bir alakayla bağlayayım: sözüm size erkekler. tıraş olduktan sonra kolonya veya alkollü ürünleri cildinize sürmekten vazgeçin; eli ayağı düzgün bir losyon kullanın; tıraşlı ve yumuşak bir cildi sevdiceğinize ikram edin (hah; uyduruk reklam sloganı gibi oldu şimdi)
 • içerdiği dekspantenol nedeniyle, uzun süreli kullanımda uygulanan bölgede kılların daha güçlü çıkması hadisesini yaratabilen kremdir.
 • yanıklar ve tahriş olmuş ciltler için mucizevi bir ilaçtır. tatile gideceklerin çantasında bulundurması akıl karı olacaktır.
 • silverdinin eline su dökemeyecek krem. güneş yanığı olursa asla asla bepanthol almayın gidin onun yerine silverdin alın. hem o kadar para ödememiş olursunuz hem de silverdin acınızı gerçekten mucizevi şekilde dindirir. yani hem cebiniz hem de siz mutlu olursunuz.
 • en güzel ve de önemli özelliği cildi yenilemeye yardımcı olması sanıyorum. sigara ve dış etkenler nedeniyle
  yaşlanmaya yüz tutan cildi az da olsa korumaya yardımcı oluyor. her gün kullanmakta fayda var.
 • bayer ilaç firmasının üçü vücut kremi, biri güneş kremi olmak üzere dört formu bulunan ürünü.

  bepanthol lotion 200ml %2,5 provitamin b5 (dekspantenol) normal ve yağlı ciltler için
  bepanthol lotion f 200ml %2,5 provitamin b5 (dekspantenol) kuru ve hassas ciltler için
  bepanthol ultra protect 200 ml %2,5 provitamin b5 (dekspantenol)
  bepanthol sun 17 faktör güneş koruması sağlayan formu.
 • bepanthol’ün içeriğindeki dexpantenol yani b5 saç, tırnak ve cilt için çok faydalı bir madde. bepanthol’ü yıllardır vücut nemlendiricisi olarak kullanıyorum, kıllanmadım açıkçası. silverdin ise bepanthol’den farklı bir ürün, bepanthol nemlendirici cilt yenileyicisi, silverdin ise anti-bakteriyel bir yanık kremi.

  normal ve yağlı ciltlere özel bepanthol body lotion, kuru ciltlere özel bepanthol body lotion f, kuru ve hassas ciltler için ultra protect body lotion olmak üzere eczanelerde üç çeşit bepanthol var. cildin ihtiyacına göre kullanılmasını öneririm. yazın güneşten, kışın kuruluktan muzdarip ciltler için birebir. bepanthol ile cildinizi nemlendirin, yenileyin…(bkz: valla reklam yapmıyorum, çok seviyorum)