şükela:  tümü | bugün
 • çok kolay. önce sen onun ağzına veriyorsun, sonra o senin. yanlış olmasın, suyu.

  lan oğlum bi gidin ya.

  edit: başlık başa kalmış. caps almadım işim olmaz. başlığı açan arkadaş silerken ciddi ciddi yazmadığını içeren sinkaflı bi mesaj atmış bana, sağolsun. e biz de geyik yaptık işte, kızılacak bir durum yok yani ortada(:
 • kafaya takılacak kadar sorun olmayan bir durumdur. birlikte duşa girebildiğin insana 2 dakika çık da abdest alıyım diyemiyorsan sorun oradadır.
  bir kadınla duşa girebilecek seviyeye geldiğinde sen de yaparsın. sıkma canını bunlarla.
 • derdini sikeyim manuel butonu.
 • amacı temizlenmek olan, boy abdesti gibi mantık dışı bir ritüel ile kafasını yormayan çiftler için olmayan sorundur...

  abdest denen olay yıkanmayan halkın en azından belli hijyen seviyesine gelmesi için çıkarılmış bir şey, farklı anlamlar yüklemeye gerek yok...
 • (bkz: double double)
 • bazen öyle başlık açılır ki sadece durum olabilirsin sözünün karşılığı durum budur efendim.

  1- az önce aşk çocuğu idin etmedik fantezi kalmamıştı onda bir gariplik yokta, duş alırken mi kafaya takıyorsun.
  2- amaç yıkanmak olm fazlası değil, bunları söylediklerinde (ki hala öyleler ya ) adamlar yıkanmıyor. hz muhammedin istediği ise insanların biraz temiz olması haklı olarak. bu nedenle sabah ve akşam duş al olsun bitsin.
  3- kafanı buna takacağına inançlı olduğun belli ya evli olmadığın biri ile niye sevişiyorsun o zaman dümbük diğer tarafta duştan değil zinadan dolayı yanacaksın zaten takma seni ferahlatmaz o duş.
  4-birlikte duş almak aslında yeni olaya hazırlık gibi bir şey bir de duşun banyon büyükse inanılmaz zevkli olan bir şey zaten sevişmenin ıslak ve kaygan olanı olarak düşün.

  bazen sadece insanlar bana hakaret etsin, beni aşağılasın ya da ne bilim ben malın onlarda malsa düşüncelerime cevap versin diye mi başlık açıyorsunuz anlamıyorum ki ?

  not: yapmayanınız varsa imkanlar dahilinde gerçekleştirin ama dediğim gibi çok ıslak ve kaygan olması nedeni ile tutmak ve kavramak bazen zor olabiliyor şimdiden söyleyeyim.
 • hem güldüren hem kızdıran soru. başlık yazarı gayet başarılı owencan tarzı vasat bir trollük yapmış, güzel yorumlar gelmiş ama ondan sonra "ekşi sözlük kınama ve lanetleme timi" olay yerine ulaşmış. hemen arkasından da "ekşi sözlük cool ve mantıklı davranma ve bu davranışları teşvik etme timi" olay yerine varmış. bir yetki kargaşası yaşansa da iki tim de kendi tarzınca kınamış

  arkadaş bu kadar gergin olmayın yav. bu kadar kınamayın. kendinizi savunmaya çekip ne kadar da mükemmel olduğunuzu bir kere de vurgulamayın. bir bakın adam sizinle taşak mı geçiyor, ciddi ciddi mi soruyor. hadi ciddi ciddi soruyorsa bile bir tekrar bakın ciddi ciddi cevap verilecek bir kişi mi taşak geçilecek bir kişi mi? biraz rahat olun ya. ayrıca bu sorunun cevabını herkes zaten bilir. sırayla duş başlığını sevdiğimizin ağzına ve burnuna tutuyoruz.