şükela:  tümü | bugün
  • izzet çapa'nın çapamag tv adli youtube kanalında sacit aslan'la yaptığı sohbet programı. pazartesi-perşembe 18.00'de yayınlanıyor.
    kafamı dağıtmak istediğim zamanda popüler kültürü sacit aslan'dan dinliyorum. o yüzden benim için tadına doyulmaz bir program.
    fakat daha henüz youtuber olmayı pek çözememiş gibiler program ekibi olarak. editing'te hala sorunlar var ve programın süresi her bölüm değişiyor. bir de ekiple biraz sorun yaşanıyor gibi bunu izleyiciye pek yansıtmasalar daha iyi, sohbet bölünüyor. her şey gayet güzel, devamını bekliyoruz.
  • (bkz: arto) nun da katılmasıyla harika olan , magazin figürlerine giydirme programı .
  • yeni nesil izleme alışkanlığı youtube'da çok eski kafalı iş yapıyorlar ve eski kafalı bir format... biraz yardım almaları, biraz daha farklı şeyler yapmaları gerektiğini düşünüyorum. öneriler verilebilir elbette ancak burada kafanın "yaaa ünlü insanlar çıkıyor oturun izleyin işte!" denirse pek olmaz yani...
  • tesadüfen rast gelip de bakıp 3 saattir izlediğim, sacit aslan ve izzet çapa'nın geyik çevirdiği youtube kanalı.

çok ilginç muhabbetler dönmekte olup, bazı muhabbetler yarmaktadır.

--- spoiler ---

izzet çapa: sen hiç eşini aldattın mı abi?
    sacit aslan: evet. bu yüzden benim karım beni bir sene boşadı.
    arto: kimle aldattın?
    sacit aslan: şimdi kadın evli olduğu için söylemem
    izzet çapa: sanatçı mıydı?
    sacit aslan: yok. uzun yol gemisinde komodordu...(asdasfasfasdasfas)

--- spoiler ---

ne biçim bir muhabbet lan bu.
  • erol köse'nin konuk olduğu program fena başladı, ilk dakikasından itibaren ağzım açık izliyorum, aman allllah!

link burada!
  • nerede bitik tipler varsa konuk ediyorlar. bence konuk almayıp kendi aralarında geyik çevirsinler. daha eğlenceli oluyor öyle.
  • fatih altaylı ve erol köse'nin konuk olduğu programları izledim gayet güzeldi.

sacit aslan'ın yorumları efsane.

erol köse'nin geçmişten günümüze yorumları çok yerinde. sanat dünyasını merak edenler oturup izleyebilir.

izzet çapa ile sacit aslan'ın 5-10 dakikada bir sigara yaktığı, yerine göre küfürlü, komik ve eğlenceli program.

izleyin derim.
  • bazı muhabbetleri biraz fazla bel altı bulsam da gayet eğlenerek izliyordum. kafa dağıtıyordu. fakat son 5-6 bölümdür yeni bir şeyler ekleme çabalarını yersiz buluyorum. sazlı sözlü şarkılı ibo şov kılıklı bir şeye evriliyor gittikçe. son bölüm açık havada yayın yapmışlar, arkadan gelen şehir gürültüsü falan hiç çekilmiyor.

ne güzel mekanınız var hocam dekoru düzeni şahane. açık hava, saz söz macera aramasanız keşke. 45-50 dakika kendi aranızda gündem yorumladığınız, geyik çevirdiğiniz, sivri ve sansürsuz yayınlar gayet güzel. bozmayın naçizane tavsiyem.
  • bu aralar severek izlediğim program. cahit aslan çok zeki bir adam zira yasemin hanım da kültürlü ve tam bir hanfendi. programın tek sorunu bazen ilgi çekici konuların pat diye geçiştirilip başka konuya geçilmesi, bu konuda izzet'in biraz daha özenli olması gerek. bu arada izzet ben de bir lubunya olarak konuk olmak istiyorum beni de alsana bi gün, sen bana yayında çağrı yap ben diğer gün gelirim, şarkı falan da yapıyorum.
  • youtube uzerinden yayinlanan guzel is. gereksiz gereksiz evet efendim, sepet efendimler yok. sadece magazin programi olarak gormuyorum, turkiye'nin yakin tarihi hakkinda da guzel bilgiler var, okuduklari kitaplardan, filmlerden, yazar ve sairlerden de bahsetmeleri bu programi benim icin ayri bir yere koyuyor. ilk kez ilgi alanim disindaki bir programi iple cekiyorum. izzet-yasemin-sacit kimyasi cok iyi geldi bana. bir de dilara var tabii, dogal, icten, komplekssiz bir kadin, keske arkadasim olaymis. burak'i da yazayim da annesini kizdirmayayim.

bence yenilik arayisi olumlu, insanlar bekliyor ki bir studyo olsun, ellerde kartlar olsun, "efendim sacit bey kendinizi tanitir misiniz? mih mih mih"... bu sekilde olmamasi zaten programin ozelligi. bir sonraki cekim icin merak uyandiriyor. nereye gidecekler, dansoz mu cikacak, supermen mi gececek, anamiza mi kufredecekler... iyi boyle. acik havayi begendim, izleyiciyi icine cekiyor, orada gibi oluyoruz. ibo sov degil, ajdar ve muslum sov gibi bile olsa gene izleniri var.

baska konulara burada deginmeyecegim. izzet capa'yi seversiniz sevmezsiniz, sacit aslan'i keza sevmeyebilirsiniz ama program hakikaten iyi. bir goz atin derim. boylesini bulamazsiniz, bu tip islerin devami gelmeli kesinlikle.

semercioglu bu lafim sana, bu insanlarin hic birini tanimiyorum. simdi beni de yazarsin sen. genel izleyiciyim ben.