şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
1540 entry daha
  • türkiye siyaset tarihinin gelmiş geçmiş en başarısız aktörüdür.
  • şer odaklarının birlik olup harcamaya çalıştığı maliye nazırımız.
    bir taraftan dolar
    bir taraftan euro
    bir taraftan sterlin
    bir taraftan makao patakası
    bir taraftan meksika pezosu..
    topunuz gelin!!!
    allah'ın izniyle sayın bakanımızı deviremeyeceksiniz!!
  • bunu burdan alsan katar’ın ekonomi bakanı yapsan ülke krize girer.

muhtemelen de bunu buradan alıp katar’a götürecekler. ya da italya’ya. ama burada yatacak yeri yok.
  • 2018 de bütçe görüşmelerinde fetö okullarında okudum ama aklımı kiraya vermedim demişti. şimdi aklını neden kiraya vermediğini anlıyorum.
  • istifaya inanmayın, doları 20 tl yapmadan bırakmaz .)
  • türkiye gibi bir g20 ekonomisinin başında olmak için çok boktan bir kariyere sahip siyasetçi, torpilli.
    kadir has + pace university mba.
    pace parası olan herkesin girdiği, düşük prestijli bir okuldur.
  • bir şeyler yazmak istiyorum da geçen yıl bu beyefendi için yazdığım anda çaylak yapıldım.
    vallahi hakaret, küfür yoktu.
    konuşacağım bir gün de olur elbet.
    .... konuşmak için istifadan emin olmalıyım...!!! ulan 2020 acaba güzel mi bitecek.
    bence ülkemiz için belki de kendi için yaptığı en güzel hizmet istifa etmesiydi, etti....! tebrik ediyorum kendisini lakin hiç iyi anmayacağım kendisini.
  • ben giderek bunun, babacığı tarafından paratoner olarak kullanıldığını düşünüyorum.rte’nin gizli silahı ,sürekli dahi mühendis olarak yutturulan, koruma altına alınmış selçuk bayraktar olabilir mi?
  • v tipi toparlanmamızın mimarı sayın bakanımız. hane halkının o tipi ekonomisiyle birleşince resmen dünyayı kıskandırır hale geldik. aşırı büyüdük. bu çekememezlik bundan. doların 10 lira olacağını bekleyenler çok beklersiniz. daha 8.50.
  • "dolarla mi maaş alıyorsun" "dolara istesek müdahale ederiz ama etmiyoruz yhaaa" diye açıklama yapabilen maliye bakanı.
1482 entry daha