• geçmiş zamanda gerçekleşmiş olay.
  https://tr.sputniknews.com/…ti-vekil-sayisi-istifa/
 • istifa neydi? istifa onurlu insanların bir işi başaramadığında kendisine bunu yediremeyip görevden kendi isteğiyle ayrılmasıydı.

  peki bu onur söz konusu kişide var mı?

  ben şüpheliyim
 • berat albayrak'la konunun ne alakası var? istifa etse ne olacak ki? sanki ekonomiyle ilgili bir tane kendi kararı var mı?

  istifa ederse bakanlık maaşını alan kişi değişir o kadar.
 • bence bu baslik altinda akp lisi chp lisi mhp lisi toplanmamiz gerek. yeter... gerekirse herkes erdogan in etrafinda toplanir ancak bu adamla olacak is degil. bu is saka da degil. gelin bari tek bir cozum etrafinda bir olalim. milletse millet gemiyse gemi. boyle giderse gelecek ay degil daha bir hafta sonra konusacagimiz bir ekonomimiz olmayacak.

  az cok farkindasinizdir bu is sirf papaz muhabbeti degil. akilli zeki bir adami acilen ekonominin basina getirmeliyiz.
 • ya kardeşim, akp’li, chp’li, mhp’li kimse kimli, canı yanan herkes gördüğü heryere yazsın allahaşkına. bu çocuk gitsin kendi babasının şirketini yönetsin, ne yaparsa yapsın. cumhurbaşkanı yerine kimi atarsa atasın, bundan kötü olmaz. en azından belki bilmediğini bilen bir adam olur. hükümet bu damat sevdasına kendini de yakacak memleketi de yakacak. yapmayın etmeyin. bu çocuk bu işi beceremiyor. güven vermiyor, bilgi vermiyor zaten ekonomik tablo da beceremediğinin ispatı. saldırı varmış bilmem neymiş. hep var saldırı, hep de olacak. çözüm üretme makamısınız. üretmediniz, üretemiyorsunuz o halde terkedin makamı. ne dediyseniz tersi çıkıyor. başarılı hiçbir aksiyon yok. reform reform dediniz, gördük ki, kocaman içi boş bir balon. yazık, yazık. istifa. istifa. istifa.
 • bir gün ekranlarda gormenin hayaliyle yanip tutuşuyorum.
 • artık bu partiler üstü bir konu bence. bu arkadaşın bakanlığı döneminde cumhuriyet tarihinin en kötü ekonomik dönemini yaşıyoruz.

  ne zaman paramız biraz daha pul olsa, bir bahane, bir saldırı var numayişi izliyoruz. biz zaten geldiği gün danışmanlık adı altında amerikan şirketine kasanın anahtarını verme niyetinden kifayetsizliğini anlamıştık da, kamuoyu baskısı sonuç verdi bundan vazgeçildi.

  en alamadığım konu da akp içindeki sessizlik bakana karşı. bunun sebebinin de damat kontenjanı olduğunu düşünüyorum. damat olması hasebiyle berat’a tavır erdoğan’a tavır olarak algılanabilir endişesi olmalı. her geçen gün partiyi eritiyor adam. salgınla ilgili ellerinde çok güzel satılabilir kazanımlar varken damat ne var ne yok silip atıyor. kimse de sesini çıkar(a)mıyor. saray zaten memlekette olan bitenin farkında varma yeteneğini kaybetti. parti de kitlenmiş vaziyette. muhalefet konuşsa particilik reaksiyonları veriliyor.

  ama daha yeter. bu çocuğun bıraktığı enkazı temizleyebilir miyiz emin değilim.

  istifa, istifa, istifa! yarın değil, bugün istifa. istifa ettiği gün piyasaların olumlu fiyatlayacağına paramı basarım.

  edit: aynı entryi 2 sene önce de yazmışım ya la. o günden bugüne 2 kat daha kötü durumdayız.
 • şu ekonomik rezalet sonunda görevden alınması değil eğer demokratik bir ülkede isek istifa etmesi gerekiyor. ne dediyse tersi çıktı hala orada oturmanın ne mantığı var. istifa et!
 • bu ülkede bir tek işçiler patron müdür v.b baskı ve yıldırması ile istifa eder.

  bırak bakanı ülkede bir muhtar hatta ihtiyar heyetinin son sıradaki üyesi dahi istifa etmez.
 • başlığı görünce bir an sevinmiştim.

  olması dileğiyle.
hesabın var mı? giriş yap