şükela:  tümü | bugün
  • dolarda minimum yüzde 10 geri çekilme yapacak hadise.

yav reis bir işte de inat etme. berat da gitsin kültür ve turizm işiyle uğraşsın zaten sitkom tadında sunumlar da yapabiliyor.
  • hayatta mehmet şimşekle ali babacanı özleyeceğimi düşünmezdim.
  • ali babayı bende çok istiyorum.
  • ekonomi babayi alinca babacan slogani esliginde yapilan temenni.

babacan cok uzun yillar once uyardi. idare zikine takmadi. simdi yalvarsalar gelmez, manyak mi herif.
  • 3 tane ali babacanı birbirine bağlasan bu saatten sonra kurtaramayacaktır.
  • getir özgür demirtaşı, al mısırını kolanı izle
  • ali babacan, piyasaya öyle yada böyle güven verecek biri. doları yeniden 2'lere çekecek hâli yok ama güven kazanacak.

damat sıfatıyla berat maliye bakanı olur olmaz dolar artışa geçti zaten. piyasa,
    ekonominin tamamen tayyipin keyfiyetine geçtiğinde direk olumsuz tepki verdi. bu işler böyle.
  • aklı başında vatandaşların kafasındaki düşünce. bence de yapılması gereken ancak ben ali babacan olsam kontrolden çıkmış bir ekonominin başına geçip de ismimi kirletmek istemem. kriz zamanları çok siyasetçi, çok bürokrat harcar, türkiye'de 2001'den beri unutulan o dönemin kapısı açılmış oldu. hoş sebep olanlar y.dışına kaçırdıkları paralarla 7 sülalesini ömrünün sonuna kadar rahat rahat yaşatır, olan yine vatandaşa olacak.

babacan gelir mi bilmem ama damadın o koltukta oturduğu her gün bu ülkeye aleni zarardır. derhal istifa etmelidir!
  • çok çok geç bile kalınmış hadisedir. cuma günü yapılsaydı ve bakan "haftaya çarşamba toplantı yapacağız" deyip başka hiç bir şey yapmasaydı bile şu an tl bu kadar yüksek olmazdı kesinlikle. 5.50 seviyesinde yatay kalırdı. bunu görmemek için gerizekalı olmanız lazım.

berata cv kasılacak da ilerde akp'nin 2. adamı yapılacak diye yapılan rezillikten başka bir şey değil.

(bkz: #beratalbayrakistifa)
  • rte’yi biraz tanıdıydam ülkeyi satar yine de babacan’a yüceltilme fırsatı tanımaz.