• keşke verilse. beratcığım keşke başlıklarla uğraşmayı bırakıp derslerine çalışsa.

tabii tezi profesöre yaptırınca kendini uzman sandı ama bilmiyor anam babam, bu çocuk ne yaptığını bilmiyor.

ayrıca alakalı (bkz: erişah arıcan)
  • "silinmesiyle içeriği iyice merak edilen bir başlık. eğer gerçekten geceleri ekonomi uzmanlarından ders alıyorsa bakan bu bile bir gelişmedir. tabii o mevkide birinin çoktan bu noktaları aşmış olması beklenir ama günümüzde buna bile şükreder olduk."

yazmıştım, silinmiş. tam olarak neden silindi acaba?
  • (bkz: i love sulh ceza hakimliği) #86837412
    durup durup entry sildiriyor beratcım.o kadar yoğunlunlukta ekşiyi nasıl takip ediyor anlamıyorum.bugün yeniden sildirmiş aynı entry'mi.bu kaçıncı sildirişi.bu iddianın gerçek olma ihtimali böylece yükseliyor.bak olum ders alıyorsan söyle valla kızmam.benim açık öğretimden kalan iktisat kitapları var.sana göndereyim.kargo parasını da ben öderim valla.sağlam kaynak kitaplar.bi de bunlarla çalış.
    bakarsın ülke ekonomisi düzelir.ben de kendimle gurur duyarım.böyle entry sildirmek senin gibi yüce reisimizin damadına hiç yakışıyor mu.duysa ne der.hiç düşünmedin mi...cıkkk...cıkkk...cık.
    hiç ders almıyorsun.. ya da alıyorsun. :)

--- spoiler ---

chp genel başkan yardımcısı aykut erdoğdu, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın hazine ve maliye bakanı damadı berat albayrak’a ekonomi ile ilgili “ders” vermesi için bazı iş adamlarını ve üniversitelerden akademisyenleri çağırdığını öne sürdü.

halk tv’deki “türkiye nereye?” isimli programda konuk olan erdoğdu, iddiayı güvendiği bir ismin kendisine anlattığını belirtti. erdoğdu, “istanbul’da sürekli bir dedikodu var. tayyip bey sürekli bazı iş adamlarını çağırıyormuş damada ders versinler diye. marmara üniversitesi’nden bazı hocalarla, gece geliyorlarmış. yani dedikoduyu sevmem ama, güvendiğim biri dedi ki ‘buna (ekonomiyi) verdik ama bu pek bir şey anlamıyor, anlatın’ diye gece 12’den sonra ders alıyormuş. ama iddia. duyduğumu söylüyorum. ders alması iyi bir şey” ifadelerini kullandı.
    --- spoiler ---
  • sol frame'de gözükmeyen başlık.yönetime de ayar geçmişler anlaşılan.sulh ceza loves you...
  • öyle bir ülke düşünün ki ekonomi bakanının işi gücü yok bu başlıkla uğraşıyor; ekonomi tarihinin en fail dönemini yaşarken.

(bkz: aman allah)
  • geceleri....

;)
  • mahkeme karari ile sildirilen entry: tezini bile yazdirdigi iddia edilen bir bakan ders almis cok mu yahu? bence bunu bir ilerleme olarak adledip sevinmek lazim.
  • istanbul anadolu 1. sulh ceza hakimliği'nin berat albayrak’ın talebi üzerine verdiği 17.05.2019 tarih ve 2019/3972 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • berat albayrak’in talebiyle ortadan kaldirtilmis iceriktir.
  • olm en son geceleri ekonomi dersi alıyor diyorlardı.meğer berat geceleri karı kız peşinde geziyormuş.gençlik işte ne diyeceksin.skinin doğrultusuna gidiyor işte.
    (bkz: berat albayrak özge ulusoy ilişkisi iddiası)
hesabın var mı? giriş yap