• oy için yapmayacakları cıvıklık yok. hiç şaşırtmayan ifadedir.

edit: şampiyonun kim olup olmadığı meselesine değil, oy için bu ifadeyi kullanmış olmasına değinmek istedim.
  • bütün tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışıyorlar galiba*
  • öncelikle adettendir (bkz: buralar değerlenir)

sonrasında, seçime bu kadar az kala iyice ortalık karıştı akp'de. biri çıkıp pontus der öteki diyarbakır'da kürdistan vs lafları eder diğeri gelir trabzonspor şampiyon der. biraz daha ertelense binali yıldırım'in oy alacağı kesim kalmayacak heralde.
  • şimdi hiç fanatiklik yapmayın, hak verin. siyasetin spora karıştığının göstergesidir nokta. tartışmaya açık bile değildir.
  • freni boşalmış kamyon gibiler.

çıkacakları bir düzlük arıyorlar ama yokuş aşağı gidiyorlar.

trabzonluları hoş tutalım bunca şeyden sonra derken fenerbahçelileri karşılarına alıyorlar.
    şiraze kayınca sonuç böyle oluyor demek ki.
  • omurgasız arkadaşların konu fenerbahçe, pardon futbol olunca hemen satılmış konuma geçebildiğini gördüğümüz açıklama.

kılavuzu damat olanın..

edt: imlâ
  • ekonomimiz iyi diyen kişinin söylemidir. fazla söze gerek yoktur.
  • baş edit: olm siktir edin şu şike olayını falan. bunların nasıl çelişkili ve işine geldiği gibi hareket eden adamlar olduklarına bakın yeterli. oy için yapmayacakları şey olmayanlar, size bize neler etmez kimbilir.

başedit2: açıklama gelmiştir biriciğimden.

başedit3: fetöcülerin beğendiği bir kare olmuş

https://twitter.com/…tatus/1136701309036507137?s=19

kimse de demiyor ki aga bu nedir?

sırf şu görüntüler imamoğlu trabzonlu diye mi? oradan oy koparmaya mı çalışıyorsunuz?

edit: kupa ve mimarı buradadır

biraz delikanlı olun yeterli. arena'dan, inönü'den, antep maçından nasıl çıktığımızı hepimiz biliyoruz. kör gözünü siktiklerim.

edit:2

arkadaşlar, 2 kere son maçta şampiyonluğu kahrederek kaçırmış, kendi evinde gs gibi ezeli rakibine kupa vermiş bir takım şike yapmıştır diyorsanız eyvallah. hiçbir sözüm yok.

siz diyorsanız ki ülkenin her kurumuna karışmış fetö, futbola el atmadı. ona da eyvallah.

fetönün adını aldığı şahıs, açık açık "arkadaşlar, ben onlardan gene dinlemiştim de... fenerbahçe'nin temerrüdünden bahsediyorlar... biraz sert, biraz katı..." diye demeçte bulunuyor ve bunu da kabul etmiyorsanız, hadi lan ona da eyvallah.

eyvallah eyvallah da... olm çok ikiyüzlüsünüz lan!

edit4: 23 haziran seçimlerine fenerbahçe formasıyla (mümkünse 2010-11 sezonu formasıyla) gitmeye sözleşen arkadaşlar varmış. bu da açık çağrıdır.

ayrıca
    (bkz: 7 haziran 2019 yenişafak'ın trabzonspor twiti)
  • trabzon şampiyonluğundan sonra kürdistan'da dendi. geriye bi lgbt kaldı, ona da bir iki bir şey duyarsak bence tamam.
  • fenerbahçeli: kardeşim bak öym'lerin fetö mahkemeleri olduğu kesinleşti. o mahkemelerde görülen ergenekon davası, balyoz davası gibi davalar da boş çıktı. hepsi kumpas.

fenerbahçeli olmayan: ergenekon davası kumpas, balyoz davası kumpas. öym'ler bence de fetö'nün mahkemesiydi. haklısın.

f: şike davası da orada görüldü ama?

fo: yaptınız şike. bak polis raporları var. uefa men etti. cas var. mahkeme kararı var.

f: hani mahkeme fetö mahkemesiydi? onlara yanlış fenerbahçe'ye doğru mu? hem neden bu mahkemelerde görüldü bu dava?

fo: polis raporu var, uefa cezası var. cas'a ne diyeceksin?

f: güzel kardeşim bak o polislerin hepsi fetöcülükten meslekten atıldı, çoğu yargılanıyor. uefa ve cas yaptığı açıklamalarda kararın polisten gelen raporlara göre verildiğini açıkladı. yani polis sahte raporu yazıyor, yolluyor. mahkeme tetikçilik yapıyor.

fo: polis sahte rapor mu yazar be?

f: o zaman türk silahlı kuvvetleri fatih camisini mi vuracaktı yani?

fo: ne alaka kardeşim?

f: polis raporlarında bunlar da çıktı?

fo: ben anlamam. polis onlara yanlış yazmış olabilir. öym onlara kumpas kurmuş olabilir ama siz farklısınız. mahkeme onaylı, polis onaylı, uefa onaylı, cas onaylı şike yaptınız.

f: kardeşim öym'ler fetö mahkemesi değil mi?

fo: öyle ama şike yaptınız. fenerbahçe şike yapmış olmalı. yaptınız. gördük 17/16 yapılamaz, şike bu.

---

berat albayrak: ekonomiyi düzelteceğiz.

muhalif olup fenerbahçe olmayan: ahahahah.

b: enflasyon tek haneli sayılara düşecek.

mofo: çokomelli.

b: çelik yumruk indireceğiz.

mofo: damat yine saçmalıyor.

b: 2010-2011 şampiyonu trabzonspor.

mofo: helal olsun be, destekliyoruz. yürü.

işte fanatizm insanı bu kadar geri zekalı yapıyor. bu kadar omurgasız yapıyor. 2011 yılına kadar sorsalar "fenerbahçeliyim" der geçerdim. izlediğim maçlar çok azdır o tarihe kadar. yine ara ara kendimi kaptırırdım ama bu fanatizm düzeyine ulaşmadı hiç. ne zaman 3 temmuz 2011 oldu, ben bu olayı enine boyuna araştırdım ondan sonra fenerbahçe'nin her mücadelesinde bulundum. bunu takım olarak da görmedim. direkt fetö'ye karşı mücadele olarak gördüm. fenerbahçe taraftarı büyük fenerbahçe mitinginde "mustafa kemal'in askeriyiz, cemaat fenerle başa çıkamaz" diye haykırırken 2011'de, cemaatin polislerine karşı mücadele ederken; rakip takımlar "üfleyerek sönmez bu ateş" diye konuşuyordu, "i love you hocam" diye tişört bastırıyordu.

3 temmuz'dan önceki sezona bakın. galatasaray dağılmış, beşiktaş'ın takati yok. bursa artık tehdit değil. trabzonspor tek atımlık kurşununu kullanmış. fenerbahçe'nin rakibi yok. siyasi irade buna izin verdi çünkü futbol gündem değiştirmek için var. fenerbahçe o sezon bu çelmeyi yemeseydi durdurulma şansı yoktu. lig heyecan vermeyecek, konuşulmayacak, gündem yaratmayacaktı çünkü tek güç kalacaktı ligde. fetö de büyük bir kurumu ele geçirmeyi hedefliyordu. fenerbahçe sadece spor kulübü değil, kurumsal olarak da çok sağlam bir yerdeydi hâlâ öyle.

açık açık kumpas kuruldu ve fenerbahçe dik durarak aklandı. ergenekon'dan yargılanan paşalarımızın fenerbahçe formalı fotoğrafı bana çok gurur vermişti o dönem mesela ki aklanan birçok paşamız da fenerbahçe taraftarının duruşunu tebrik etmişti.

yani fanatizm yüzünden bu kadar düşmeyin, kumpası savunacak kadar rezil olmayın.

bakanın bu açıklaması talihsiz. istanbul seçimi varken istanbul takımına böyle konuşması çok büyük hata. fenerbahçe de buna sessiz kalmamalı, kulüp düzeyinde çok sert ve yerinde bir açıklama elzemdir. 2010-2011 şampiyonluğu fenerbahçe'nin hakkıyla kazandığı şampiyonluktur. hatta en değerli sezon bana göre tarihindeki savaş dönemini saymazsak. 2010/2011 kupasını o müzeden almaya kimsenin gücü yetmez. ne bir kurumun ne bir kuruluşun ne bir ismin. o güce erişebilmiş bir kurum veya insan yok. boş hayaller kurmayın o yüzden.
hesabın var mı? giriş yap