şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir siyasi partide, bir siyasi partiye bağlı kurumda "iletişim bilgilerimin reklam amaçlı kullanılması iznim" olmamasına rağmen; öncelikle sms olarak defalarca; sonrasında ev telefonumdan yine defalarca aranarak berat albayrak ve akp reklamı yapılması halidir.

sms'lerde açık bir şekilde parti reklamı mevcut iken telefon aramalarının "ses kaydı dinletme" şeklinde olanında akp reklamı, direkt olarak canlı bir kişi ile yapılanında "sözde hal hatır sorma" durumu mevcuttur.

kişisel verileri koruma kanunu mevcut iken, bu kanuna uymadan ve kişisel bilgilerimi bilgim / onayım harici elde edip yine bilgim / onayım olmaksızın izinsiz bir şekilde reklam yapan iktidar damadının vekil seçildiğinde kanunlara uymasını beklememek gerekir.

buraya yazmadan önce ilgili kurumlara gerekli şikayeti gerçekleştirmeyi elbet düşündüm lâkin "kimi kime şikayet edeceğiz" hali mevcut olduğundan bu şikayeti gerçekleştirmedim. zira şikayet etsem, şikayet edeni suçlu çıkarabilecek bir potansiyel görüyorum kendilerinde..
  • t a m a m be kardeşim yeter ütüledin kafamızı oy moy yok hadi başka yeri spamle.
  • hayır bunu yaparak oy kazandıklarını falan mı sanıyorlar onu anlamıyorum ben. kardeşim sana oy veren adam zaten verecek. vermeyen daha da tiksiniyor. bana mesaj geldi dur şunlara oy vereyim diyen gerizekalı var mıdır? sanmıyorum. yoksa var mıdır lan?