şükela:  tümü | bugün
 • bir hata olarak gördüğüm dövmemi ten rengi ve beyaz boyalarla soldurup, üstüne istediğim tarzda bir çizimi (elindeki imkanlar ölçüsünde) mükemmel bir şekilde yapmayı başarmış, "realist" tarzı daha çok seven ve ne kadar klasik çizim istesem de sonunda yaptığı dövmeye biraz da kendi tarzını katıp çok iyi sonuç alan dövme sanatçısı.

  gösterdiğiniz bir çizimi, eğer başkasında da varsa yapmayı reddedecektir, orjinallikten yanadır. ayrıca tam bir hayvan dostudur, ice, snob, betty adında üç köpeği, adını bilmediğim iki kedisi ve bir baykuşu vardır.
 • enterasan bir adam. tabi bu kötü anlamda değil yani her yerde karşınıza çıkabilecek sıradan bir insan değil. adam samimi içinden geldiği gibi konuşuyor, içinden geleni söylüyor para kazanmak için size yalandan şeyler söylemiyor. hani bir karikatür vardı; horoza soruyorlar tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan diye o da ben polemiğe girmem ziker geçerim diyor ya işte günümüz iş yapan insan profili böyleyken bu adam böyle değil abi işin güzel yanı bu gidin adama fikrini sorun alacağınız cevap samimidir.

  bir de yaptığı dövme kısmına gelecek olursak adama durumu anlattım, arkadaşlarım kendisinden randevu alamazken ben bir de utanmadan bu adamın verdiği randevuyu iptal ettim neyse sonra görüştük adam saat gece bire kadar çalıştı anlayışlı adam vesselam.

  işçilik kısmına gelirsek ilk başta bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, sonra konu konuyu açtıkça etrafımdaki herkesin bu adamı tanıdığını öğrendim. tabi dövmeniz konusunda herkes bir fikir veriyor, deneyimlerini paylaşıyor ortak kanı millet bu dövmeyi 2 saatte yapar şeklindeydi. berat sağ olsun 4-5 saatte yaptı. hayır bu adam da eminim 2 saatte yapar bundan bir sorun yok ama adam 4 saatte yapmayı tercih ediyor yani kapital dünya çarkı için dişliye niye çomak sokuyorsun kardeşim? yap işini al paranı değil mi? adam acele etmeden yavaş yavaş güzel işçilik yaptı, kan desen görmedim, acı desen valla ona da söyledim tıraş makinasından pek farkı yok.

  son olarak adam yaptığı işi sahipleniyor abi. kendi imzasını atıyor diyeceksiniz aga öyle de bir etrafınızdaki apartmalara bakın kim ne imza atıyor ne kadar sahip çıkıyor. kafamdaki dövmeyi anlattım, adam şöyle yapalım beğenmezsen senin istediğin gibi yaparız dedi. bunun geri dönüşü var ama seninkinin yok dedi. ha bunun için de para falan talep etmiyor lan adam.

  çok uzun övdüm lan! neyse işte hani adamın bir lovemark olma potansiyeli var ama işte sonuçta ama işte her gün kahve gibi içeceğiniz bir hizmet sunmuyor yoksa her gün gidersiniz yani.
 • yaptığı dövmelere imzasını atanlardan. biri sizi durdurup "dövmenizi berat mı yaptı?" diye sorabiliyor alakasız bi yerde.
 • antalya'da dövme ile alakalı alakasız her adamın en azından adını duyduğu bir adam , işleri de çok başarılı hala nasıl ünlü olmadı şaşırıyorum
 • cover konusunda üstad olduğuna karar verdiğim sanatçı. boynumdan omuza doğru olan mevcut dövmemi sanki hiç yokmuşçasına bir ustalıkla kapatması üstad olduğu kanısına varmama neden oldu. henüz ilk seansta bile hünerli ellerini gördük. bitmesini ve yeni bir taneyi daha vücuduma işlemesini sabırsızlıkla bekliyorum. insan olarak yaydığı enerji ise yapmış olduğu muhteşem sanatın kat kat önüne geçmektedir. iyi ki var ve iyi ki antalya da.
 • sanatı ve yaptığı işlerden ayrı olarak, insandır, adamdır, adamın hasıdır.
  dövmeyle hiç ilginiz olmasa bile, kapısını çalıp, tanışıp saatlerce sohbet edebilirsiniz. hayata bakışı, durduğu çizgi, mütevazılığı tavrı, gülen yüzü sanatına da yansımış.
 • sanırım komşum. ilk dövmemi yaptırmak için bahçesine sızıp, balkondan içeri dalasım var. en kötü bahçesindeki salataliklarini çalarım*
 • hem çalışmaları hem karakteri hem eğlenmesini bilmesi hem çocuklarıyla ilgilenmesi örnek alınacak kişidir kendisi. dün buralardaydı ama denk getirip yaptıramadık dövmeyi bakalım artık olmadı antalya'ya gideceğiz
 • ilk dövmemi yaptırmak istediğim başarılı sanatçı.
 • dövme işini sanata çevirmiş mükemmel bir ekibe önderlik eden şahıs. halihazırda antalya'da mystical art gallery adlı yerde.
  simon arı,berç batuhan yayla, ece eyici ve orkun aslan'ın da işlerine bakın derim.
hesabın var mı? giriş yap