şükela:  tümü | bugün
  • bu ülkede yaşı bu kadar genç olupta siyasetten ekonomiye, bilimden felsefeye kadar geniş yelpazede ki konular hakkında fikir sahibi olan bir insan daha tanımıyorum. bu hızla giderse ilerde onu iyi yerlerde görmemiz tesadüf olmayacak gibi. şu sıralar odtüde biyoloji üzerine öğrenciliğini ifa ediyor ancak boş duracak gibi değil. felsefe üzerine sağlam bir altyapısı mevcut. ankara'da doxa adında bir analitik felsefe dergisi etrafında da yazıları olacak. ayrıca dergi etrafında pek çok genç yazarda olacak tabiki çoğu kendi arkadaş çevresinden. yazın içinde de canlı yayınlarla podcastlerle bayağı aktifti, hatta evrim ağacı oluşumunun canlı yayınınada katılmıştı. okur bu çocuk

not: azılı bir kapitalist.
  • arkadaş çevremizin kesişim kümeleri olan birisidir ve uzun süredir facebook'ta görürüm, ufaktan takip ederim yazdıklarını, kafası çalışan ve kendisini geliştirmiş biridir.

başlığını görünce biraz şaşırdım ama normaldir artık. popüler bilimin ülkemizdeki bayraktarı olan bir platformda herkese göründükten sonra adının bilinmeye başlaması doğaldır ve bunu zaten hak etmektedir.
  • vay amk dedirten şahsiyet.

kendisi eskişehir'de ortaokul'dan beri arkadaşım olup,bana metal müzik sevgisini msn'den attığı angel of death ile aşılayan zattır.

tabi ki kendisini destekliyor ve takdir ediyorum en nihayetinde bir adet eskişehir ürünü. ancak yine yeniden vay amk mutluhan'ı iyi kasmışsın*.
  • bu entryi okurken akla gelen kişidir.

(bkz: #17192602)
  • hobi olarak youtube'da podcast kanalı açıp durduk yere video atmayı bırakan eleman. olum niye lan?