şükela:  tümü | bugün
  • ankaralı değil bartınlıdır ayrıca onunla içmek çok zevklidir .aynı zamanda da dj'lik yapmaktadır.herangi bir şehirde performansına denk gelirseniz mutlaka bi uğrayın. kesinlikle güzel zamanlar geçireceksiniz.
  • kız düşürmek için vine çektiği çok belli, bu kadar da belli edilmez.
  • bartın'ın ankara'ya ve tüm türkiye'ye yetiştirdiği en kaliteli adamdır, vine'da da twitter'da da orijinalliğin en tepesindedir. burada kız düşürmek için entry yazan adamlardan daha fazla özgüven sahibi ve delikanlı adamdır, arapfaik'le beraber fazla tıraş yapmadan vine'ları izlenmeli, twitleri okunmalıdır. aqduğumun yerinde bir kaç tane düzgün adam var onlara da buradan bok atanlara bakmayın.

http://vine.co/berattoksoz
    http://twitter.com/berattoksoz
  • kız düşürmekten ziyade ünlü olmak için vine da yüksek yaptığını düşünmekteyim. zira adam orta sondan beri sınıf ve okulunda ne kadar kalbur üstü kız varsa takıldı. şişman çirkin ama havalı kızlar kankisi idare eder kızlar kankisevgilikankisi kısa boylu güzel kızlar kardeşi oldu.

neyse okul konserlerinden vinelere. yalnız ben cluplarda djcilik oynamasındansa gitarını geliştirmesini tercih ederdim.
  • vinelardan tanıdığımız özel okul öğrencisi.
    daha önce dinleyen bir arkadaşım dj liğinin berbat olduğunu söylemişti. tahminen çağıran mekanlar da vine da kendi reklamını yapar da birileri gelir diye çağırıyordur.
  • ekşi sözlük bir siki beğenmeme timinin saldırısına uğrayan adam gibi adam.

çektiği vine'ları ve yaptığı müziği beğenmeyebilirsiniz, bu zevk meselesidir ama her çaldığı mekan full dolan, boş günü kalmayan, çaldıklarının tekrarı sürekli istenen ve gece hayatında kendi kitlesini oluşturmuş bir adamın ortaya koyduğu başarıya böyle de bok atmayın. muhtemelen tipinize bakıp sizi içeri alıp almamak konusunda şüpheye düşecek korumalara sahip eğlence mekanları adamın peşinden koşsun, sen gel burada adama ve icraatlarına salla. zevk belirtmek ayrı şey yapılan icraata bok atıp itibarsızlaştırmak başka şey.

neyse berat'a böyle şeyler koymaz, o yine bildiği yoldan ilerleyip yükselmeye devam eder. siz de bir gün değerini anlayıp çok entry silersiniz arkasından.
  • bugünden itibaren kendisini takibi bırakıyorum.

iyi biridir, iyi birçok özelliği vardır, çok güzel. ama hiçbirini bilmiyor ve bilmek istemiyorum.

erkek dedikodusu snap serisini az önce izledim. yanındaki -hakaret etmemek adına- beyefendi, senin ben xxxxl kafanı seveyim be gülüm be.

komik olmadığınız gibi mide bulantısı yaptınız bende.
  • bugün youtube'un trending bölümünde gezerken gördüğüm eleman...
    gerçekten o kadar kaliteli, o kadar orijinal, öyle özgün şakalar yapmış ki, izlerken kendimden geçtim...
    mesala kızın birini tuvalete kapatıp, kapıdan içeriye torpil atıyorlar, kız da korkup bağırıyor falan...
    ne kadar orijinal, ne kadar özgün bir şaka di mi???

internet tarihi boyunca "bir arkadaşın yanında torpil patlatmalı şaka" eminim hiç izlememişsinizdir, çünkü hiç yapılmadı böyle bir şey... ilk kez bu arkadaşın aklına gelmiş anlaşılan... kızı tuvalete kapatıp içeri torpil attılar yaaa... auhahahua... nerden aklına gelmiş böyle orjinal, böyle özgün bir şaka, gerçekten tebrik ederim!!!

internetin yaygınlaştığı 90'lı yıllardan beri 4325424653 tane örneği olan klişe torpil şakası...
    yani böyle tipleri trending'e sokuyorsunuz, bunlara prim veriyorsunuz ya, esas sizin beyninize tüküreyim ben...
  • kurgu ve düzmece videolar çeken youtuber. millet iyi para kazanmanın yolunu buldu valla. kezo ve öküz tiplemesi yine daha başarılıydı.
  • bartındaki toksözlerden ise bu adamın paraya pula ihtiyacı yok genjler. yani soyadı benzerliği falan dicem ama audi'ler falan bu tezi çürütüyor. youtube'dan kazandığı parayla sıçmaya gidiyor bu arkadaş baştan uyarayım*