• yanlardan hafif alındığında gelen yakışıklılık hissidir. tamam böyle bırak, hiç elleme diyesi geliyor insanın ama olmuyor işte. saç kesimi bittiğinde o yakışıklılık hissi de kaybolur genelde soyulmuş çüke döndüm amk der çıkarsınız.
  • kadınların terk edildiklerinde soluğu kuaförde almalarının sebebi ile aynıdır.
  • berber koltuğuna oturduğumda gelen histir. berber o çarşafımsı şeyi üstüme serip saçlarımı kesmeden evvel bir tarıyor ya. işte o an saçlarıma hayranlık duyar ,keşke kesmeseydim derim hep. yalnız değilim bu hissi yaşayan biliyorum.
  • şahsıma hiç olmayan hissiyattır. tombul yanaklarımı gördükçe kendime olan güvenim azalır,bertaraf olur ...
  • yarın 3 numara yaptırmayı düşündüğümden "bakalım bana gelicek mi o his" diye düşündüğüm başlık.
  • varsa öyle bir berber açık adres alabilir miyim
  • hileli ayna oğlum onlar çok kaptırmayın kendinizi
  • bana da genelde koltuga oturdugumda ''bu hali guzel ya, acaba kestirmesem mi'' diye gelen histir.
  • adeta avrupa yakası'nın bir bölümüne konu olan "hileli ayna" olayının kanıtlarından biridir.

berberde, evde beğenmediğiniz saçlarınız çok hoş gözükürken, soyunma kabininde üstünüzde harika duran kazak evde sıradan ve rengi pek de sevilmeyen oluverir.

*hasta etmeyin olum adamı.
  • hayaller ve gerçekler arasında çok ince bir çizgi vardır. bu çizgi icraat ile yani berberin hayalinizi gerçekleştirmesiyle değişedebilir, vuku da bulabilir.
    defalarca berber değiştirip en sonunda bu hisse ulaşırsanız artık sizin berberiniz belli olmuştur.
    kendim bu konuda takıntılı olup gebze'den kalkıp tuzla'ya gidiyorum. sırf oradan kendimi beğenerek çıktığım için. kendim için tek yaptığım güzel şey :)
hesabın var mı? giriş yap