• büyük gecmis olsun dedigim baslik.

bacaklara da nike sponsor olmus.
  • kızartılmış kol ve bacak içeren rezalet. büyük rezalet.
    bir daha kesinlikle oradan kıl çıkmaz taahhüdünü resmen yerine getirmişler.*
    bir insan o kadar acıya nasıl katlanır anlamıyorum.
    büyük geçmiş olsun. çok büyük bir rezalet.
  • böyle bir şey olamaz çok korkunç o acıya nasıl dayandınız aklım almıyor.
  • çok geçmiş olsun ancak neye göre epilasyon yaptıracağız? bodoslama mı yaptıraladım?
  • bu tür işlemlerin güzellik salonlarında değil işin ehli doktorların olduğu kliniklerde yaptırılması tavsiye olunur. evet maalesef arada çok fazla fiyat farkı olabiliyor ama bu tür sonuçları görünce o fiyat farkının sebebi anlaşılıyor.2 ay eğitimle ben güzellik uzmanı oldum diye belge alıp salon açanlar yüzünden insanlar mağdur oluyor.
    geçmiş olsun.
  • rezalet ki ne rezalet. çok geçmiş olsun.

şu epilasyon işlemlerini lütfen iyice araştırıp profesyonellere yaptırın. her yer güzellik merkezi olmuş, iki sertifika alan bu işi yapıyor.
  • ben (bkz: aris kadıköy güzellik merkezi)'ne gidiyorum. çok memnunum. 5 ayda hiç tüyüm kalmadı. çok araştırdım. ispanyol malı lazer kullanıyorlar. tavsiye ederim.
  • güzellik salonunda bu işlemleri yaptırıp da yananlara hiç üzülemiyorum. bunu yapan berbere dişini yaptırır.
  • geçer umarım. az daha para verip pro bir yere yaptırın ya merdiven altı yerler dermatolojinin hassasiyetin ne olduğunu bilmeyen insanlara güvenmeyin nolur.
36 entry daha
hesabın var mı? giriş yap