şükela:  tümü | bugün
2340 entry daha
  • dilini kopaririz demesine inanmak istemiyormus. ya siz ne bicim kozalarda yasiyorsunuz, senelerdir bu kadar mi körsünüz!
    aynen edebiyat sevdalisi kendisi. necip fazil eserlerini ve kurani kerimi iyi bilir.
    "unlulerin" %99'unun asiri abartilmamasi gerektiginin net orneklerinden bir kuple sundu kendisi, tesekkur ederiz.
  • (bkz: ultimate cihangir solcusu zırvaları)

sezen aksu'yla alakalı yaptığı son açıklama tepki göstermem lazım ama çok da tepki göstermeyeyim ama tepkim var yani haberiniz olsun. adam kalkmış orada dil mil koparmaktan bahsediyor, beren hanım da ehehe öyle demesek mi tayyip bey ne güzel kitap şiir edebiyat falan diyor :)
  • uf son story'sinden sonra kendisinde ciddi zeka geriliği oldugunu dusunmeye basladım umarım hacklenmiştir kendisinin bu kadar dusuk iq lu biri olduguna inanmak istemiyorum
  • nasıl yani?
    yoğun bakımda mıydın bunca zaman, hoşgeldin geçmiş olsun.
  • hatunun gözünün önünde olanlardan haberi yok yazık. neymiş siyasi olduğu kadar edebi bir kişiliği de varmış da sezen aksu'ya hitaben söylediklerine inanamıyormuş. zam yapmadığı gecelerde ise de hasan ali toptaş okuyormuş tatliş. tamam eyvallah hayata romantik bakarsın da romantizmi yakıştırdığın adama dön bir bak anasını satıyım. ülkenin aydını seküleri böyle ise çok affedersiniz sikerim umudunu da her şey çok güzel olacağını da. amaaaan shake it up be şekerim.
  • görsel

sezen aksu için “dilini koparırız” dediğine inanmak istemeyen beren saat'e bir sürprizim var, günaydın. bize neler oldu bir bilsen oturur ağlarsın berencim kız mıyız kadın mıyız, affedersin ermeni…
  • tepkiciğinin özeti: ‘sayın cumhurbaşkanımız duyarlı, sanatsever, edebiyat sevdalısı bir gönül adamıdır kendisinin bu açıklamaları yapacağına inanmak istemiriyim mihi mihi’

öf beren. gain’deki mirgün cabas röportajını da izledim. oynadığın skeçler oyunculuk 101’den çıkma gibi. zaten yeteneksizsin. zaten senelerdir kendini bir gram geliştiremedin. güzel bir kadınsın cool da bir duruşun var, doğru projelerde güçlü kadroların içinde yer aldın diye senelerdir ekmek yiyorsun, bir de üstüne ağır saçmalamaya başladın. gülşen gibi kadınların olduğu yerde iyice göze batıyorsun. azalarak bitmen, ‘oyunculuğu bırakıp güneyde otel açan ünlü kim’ haberlerine konu olman dileğiyle..
  • bunu oyuncu diye yedirdiler. omurgasız, bomboş birisi bu kadın. öyle üç beş kitap okuyup, hdp güzellemesi yaparak falan bedava aydın görünmeye çalışan lisedeki aykırı kız kafası bu. sen o kadar derin biri olsan kenan'la evlenmezdin. zaten lisedeki o aykırı kızlar da kocayı görünce altın bilezikleriyle gün kovalamaya başladılar.
  • iyi bilirdim ama bu olmadı :( tadında garip bir açıklama yapan şahıs. sussan daha iyiydi ablacım
  • yazıyı okuyunca gümledim . salak mısın cemile diye bas bas bağırmak istiyorum . sen bihter ziyagilsin aptallık etme !
53 entry daha

hesabın var mı? giriş yap