şükela:  tümü | bugün
2029 entry daha
 • kıvanç tatlıtuğ'un kendisinden 3 kat daha iyi bir oyuncu olduğu artist.
 • başlığı görünce yine naaaptı dedirtti.
 • kıvanç’ın oyunculuğu yanında ilkokul müsameresi seviyesinde olmasına rağmen onunla aşık atarak şaşırtan aktris.
 • kivancla ayni cümle icinde yer almasi bile kıvanç için büyük bir onurdur.
  aradan 9 sene gecmesine rağmen hâlâ aski memnu rekor kırıyorsa beren saat yüzündendir.
 • kıvanç'tan çok ücret istemesinin altında iki neden olabilir:
  1- aslında bu ikili birbirini hiç sevmiyordur ve fiyat yükseltme bahanesiyle yapımcıyı vaz geçirmeye çalışıyordur. bildiğim kadarıyla aşk-ı memnu'yu hasbelkader bitirdikten sonra pek aynı ortamlarda bile takılmadılar, yoksa o sinerjiyle türk filmlerinin efsane çifti gibi onlarca yapımda yer alırlardı, teklif çok gelmiştir.

  2- hollywood'daki yeni maaş eşitliği feminist akımında, bir yapımda yer alan iki isimden kadın olanıyla erkek olanının maaşları kıyaslanıyor sürekli. ve kadının her 2 dakikasına karşılık adam 20 dakika oynasa dahi, kadın 10 yıl erkek 100 yıl tecrübeli olsa dahi "eşit mayış vermediler" yaygarası yapılıyor. e aktrisler de enayi değil tabi bu yaygaradan karlı çıkmanın peşindeler. tabi haber doğruysa beren burada üste 10bin lira daha koyarak, eşit değil üstün olduğunu göstermeye çalışmış, o garibime gitti. aşk-ı memnu'yu hala arada sırada izlesem de, kösem performansıyla muhteşem yüzyıl serisini batıran aktris neticede.
 • bir deli kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkarttamamış. yok medyahaber, süperajans gibi saçma salak sitelerden gelen bir haber hakkında konuşup tartışmak.. başka birileri de yarın birgün gelip burayı okuyup gerçek sanacak.
 • bu kadının intihar etmesinden korkuyorum. son zamanlarda yaptığı paylaşımlar , halet-i ruhiyesi bana hep anımsatıyor. aşkı memnu ve rol aldığı çoğu dizi onun üzerinden ilerlemiş ve başroller hep depresif , mutsuz , feleğin çemberinden atlamış kişilerden meydana geliyor. inşallah en kısa zamanda toparlar kendini.
 • ne oldu, yine eski sevgilisine mesaj mı yazdı instagram da ne oldu?
 • kıvanç bölüm başı 150 isterken 160 istiyor he mi? dangalak türk milleti de kıvanç daha iyi oyuncu, beren o parayı hak etmiyor falan diyor. ulan; bahsedilen parayı aklınız almıyor herhalde. 150-160 bin liradan bahsediyorsunuz. kamera karşısına geçip oyunculuk yapan şahıslar bu paraları kazanıyor, yer altında maden işçiliği yapanlar meteliğe kurşun atıyor. bunu sorun edeceğinize, bu çarpık, sömürgeci sistemi tartışacağınıza oturup kıvanç mı daha iyi oyuncu beren mi diye beyin fırtınası yapıyorsunuz.(kıvanç daha iyi oyuncu) kapitalizm insanlardaki bu gerizekalılık sayesinde dünyayı sömürüyor. kıvançlar berenler o paraları alsınlar diye insanlar açlığa itiliyor ve millet kıvanç mı beren mi, messi mi ronaldo mu diye beyin patlatıyor. dünya böyle aslında; sadece siz değil. gurdjieff'in dediği gibi; "derin bir uykuda insanlık." tanım: aşkı memnu'dan sonra hem güzellik hem oyunculuk olarak yok olan vasat oyuncu.
 • bi kere bulaşıcı hastalık söylentileri doğruysa kıvanç büyük mesleki risk altında. o yüzden çok daha fazla alması gerekir.
6 entry daha