şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • evli olmasına rağmen yine eski sevgiliden dem vurmuş ve ona olan özlemini dile getirmiştir.bambaşka bir ruh hali zannedersem.
    instagram link

ekleme: aslında başlığı açanın sonradan ekleme yaparak fikrini beyan etmesi ne kadar doğru bilmiyorum ama gerek özelden gelen küfürler,gerekse başlık altındaki anlamsız yargılamalardan sonra buna ihtiyaç duyuyorum.
    öncelikle,girdinin başında ‘’evli olmasına rağmen’’ yönlendirmesini bilinçli kullandım ve atıf yapmak istediğim budur. mükemmel aşkların ve ihtiraslı sevmelerin kadını olabilirsiniz ama evlendiğiniz adamın,tutkuyla sevemeyeceğiniz bir adam olduğuna dair başka bir his içinizi kemiriyorsa evlenmemelisiniz. yatak odanızda unutamadığınız eski sevgilinin ruhu dolaşıyorsa hastalıkta ve sağlıkta diyerek anlamsız yeminler etmemelisiniz. medyatik bir evliliğin veya instagram yoluyla yedi düvele duyurulan bir ilişkinin üzerinden ne kadar sağlıklı çıkarım yapmak mümkündür bilemem ama evlilik kurumu ve kavramı bu kadar basite indirgenecek bir konu olmamalıdır.
  • "ne gadan" sevmiş olursan ol, bunu yapmaman gerekirdi demek istediğim hanımefendi. sonuç itibariyle bu da bir çeşit aldatmak değil midir azizim?
  • bu kadar ince olmayın yazar arkadaşlar. sevdiğin birini kaybetmişsin ve anıyorsun bu kadar
  • yeni dizisi çıkacaktı değil mi bu kadının? insan kendini nasıl itibarsızlaştırır görüyoruz sanırım. bu tarz insanların zaman zaman dik çıkışlar yapmasına rağmen sabun köpüğü kıvamlarına veriyorum.

editleme ihtiyacı hissetmek: zibilyon tane mesaj geliyor. yarısı sikli mikli. bildiğin küfür ediyor adam. "çok ince" düşünce sahibi insanların verdiği tepkiler pek tabi bunlar. insanların anıları olur, kayıpları olur. fakat kimsenin bilmediği etmediği birini altına birkaç bişiy yazmadan ifşa etmesi... evliymiş şuymuş buymuş... ben buradaki insanların sadakat düzeyini tartışacak değilim zaten, görüyoruz-biliyoruz. kendine malzeme çıkarma konusunda son zamanlarda çizdiği yol yol değil sadece, yoksa beni de alakadar etmiyor merak etmeyin.
  • ankara kuğulu parkta ted ankara zamanlarından.
  • genç yaşta, geçirdiği trafik kazası sonucu ölen eski erkek arkadaşını anmış olması sadece. geniş gönülle bakınca, ölen birinin ardından, ince bir anma işte.

buna rağmen birazdan ne orospuluğu kalacak, ne dengesizliği ne, ne pr çalışması ne de hafif kadın olması. zayıf beyinlinin standart linç kültürü işte.
  • ölmüş adamı yad etmiştir. olayı başka yerlere çekmeyin lan hemen. hiç sevdiğiniz biri öldü mü?
407 entry daha