şükela:  tümü | bugün
  • yılmaz erdoğan kusruma bakmasın ama (bkz: ronaldinho)
  • doğduğu zaman yılmaz erdoğan a adının anlamını soran gazeteciler sayesinde kürtçe kar tanesi veya kardelen demek olduğunu öğrendiğimiz velet.` :daha dün doğmuştu ne zamanda büyümüş ondan sonraberfin` adında bi patlama yaşandı zaten.
  • anasının kim olduğunu düşünmekten çatlayacağım çocuktur bu..
  • yılmaz erdoğanın bildiğim her yapımında jenerikte bi şekilde adı geçen kızı. daha ufacıkken bir demet tiyatroda bile yapım asistanı olarak geçiyordu yanılmıyorsam.
  • produksiyona ugur getirsin diye jenerikte oraya buraya konan isim**. hatta demet akbag'in oglu ali cika da ayni jenerikte bilmemne amiri filan olarak geciyormus. zevkine boyle kucuk oyunlar koyuyolarmis adamlar oraya buraya.
  • annesi sanem oktar isimli bir bayandır.
  • fakir edebiyatı yaparak şiirler yazan, halkçıymış gibi görünen ve parayı da buralardan vuran bir babanın alışveriş merkezlerinde fink atan kızı. kız ne yapsın, yetiştirene bakmalı.
  • babası şiir yazıyor diye yaşıtları alışveriş merkezlerinde fink atarken evde oturması gereken kişidir.takılmasın arkadaşlarıyla falan sakın,entry girerim yoksa.
  • organize isler filminin ardindan ilk defa cok guzel hareketler bunlar ekibinde gordugum ve buyumesini medya sayesinde takip ettigimiz unlulerin cocuklarindan biri.

(bkz: zehra bebek)
  • bugün the new yorker hotel'de tanıştım kendisiyle ve arkadaşıyla. ben yemek yapıyordum onlar "ayy leş gibi kokuyor burası" diyerek geçip oturdu koltuğa. sonra heh heh leş gibi mi ya heh heh gibi şeylerle türk olduğumu belirttim heh hehleştik. zaten saat 12'yi geçmiş ben daha akşam yemeği yememişim, ağzımı açacak halim yok. onlar koltuğa kurulup hoplamalı zıplamalı müzik dinlediler. sonra 4-5 dakika konuştuk ve gittiler. bu kızı bir yerden hatırlıyorum diyorum, hatta nerelisiniz diye sorup belki adanalı mı benim gibi falan diyerek oradan çıkartmayı denedim ama, belli oluyor ki o an kafa tam basmamış işte. acıkmıştım diye sanırım. neyse selam berfin. ve selam berfin'in arkadaşı.

ha bu arada aşçılık okuyormuş. aa ben de finans okuyorum, ne tesadüf.

2,5 yıl sonra gelen edit: ulan böyle anı mı olur be.