şükela:  tümü | bugün
  • millet aç aç.
  • kesinlikle desteklenmesi gereken başlık. bunu gerçekleştirebilecek gücümüz var bir çok insan veya firma için yüksek bir meblağ değil. bir kere daha sözlük gücünü göstersin.
    (bkz: up up)
    edit: millet aç aç diyen arkadaş bugün bu durumda olmamızın sebebi zaten bir şey üretemediğimizden dolayıdır veya bu durumda ki öğrencilerimizi yalnız bıraktığımızdan kaynaklıdır.
  • türkan saylan’ların yetiştiği topraklardan bir filiz daha okumak için destek bekliyor, umarım olumlu sonuçlanır.
  • cv'sine yazıp hava atsın diye tanımadığım birinin yazokuluna gitmesine yardım edecek kadar zengin ve salak değilim
    sanki bilim üretcek 11 haftada, beleşe abd tatili arıyor hanım kızımız
  • olum siz keriz misiniz salak misiniz? yaz stajı için kampanya nedir? bunu bir başarı olarak falan mı görüyorsunuz? sırada ne var?

bakir sakirti red light district'e gönderiyoruz kampanyası mi?

edit: yukaridaki arkadas kucuk aklinca bu keriz silkeleme operasyonun komikligine dair dusunce bildiren bir kismimiza kendince laf sokmaya calismis... bak evladim, oraya gitmek icin cok da sey olman gerekmiyor hatta sana iyi bir haber vereyim bu aptallikla sen bile gidebilirsin. dusun yani nasil insanlarin gidebilecegini. ayrica cv'imi buraya yazsam yukarida yazdigin cv'nin benimkinin yanina konulmasi sahsima hakaret olur... marmara unisini hor goruyor gorunmek istemiyorum ama marmara nedir aq? ortalama herkesin gidebildigi bir yer..

not: genetikspor
  • ilginç bir kampanyadır. berfini tebrik ederim, kendisi için güzel bir deneyim olur mutlaka. fakat eğer staj yapacak ise maaş da alacak olması gerekir, burada bahsedilen yaz okulu olabilir belki. diyelim ki uçak bileti ile ilgili sıkıntı olacak, bunun için de eminim üniversitenin yurt dışı bilimsel etkinlik desteği vardır.

edit: imla
  • gerçekse çok komik şakaysa hic komik olmayan kampanyadır.