şükela:  tümü | bugün soru sor
  • --- spoiler ---

bu insanlar bir acayip haa...

neymiş efendim çocuğuna kızmış, sus artık baban geliyor demiş, o yaştaki çocuğa kızılırmıymış, bağrına bassaymış...

arkadaş bu insanlar çocuklarına nasıl davranacaklarını da mı size, bize soracaklar? bir huzur verin insanlara yahu?

sonra kadıncağızın neye kızdığını ne biliyorsunuz... belki o alışveriş merkezinin merdivenlerinden falan sarkmak istedi, ne biliyim bunun gibi kendisine zarar verecek bir şey yaptı da ona can havliyle kızdı kadın... ya da şımarıklık yaptı her çocuk gibi, kadının da canına tak etti...

yapamaz mı, kızamaz mı??? bana annesi küçükken kızmayan, sus baban gelecek şimdi demeyen bir kadın gösterin de görelim... ben ne uçan terlikler gördüm, hiç psikolojim falan da bozuk değil... gayette normalim...

hayır sonra kızmasalar, şımartsalar bu defa da " şok şok şok, annesi meyveli çikolata isteyen ali'ye istediği zaman istediği kadar yesin diye çikolata şelalesi aldı... flaş flaş flaş!!!" derler.. biz de yine cık cık, bak şunların yaptığına diye dırdırlanırız...

ya bi bırakın gidin allah aşkına... bahsettikleriniz uzaylı falan değil, insan ve her ikisinin de tepkileri gayet insani: çocuk ağlar, anne kızar, sonra da öper koklar...

ayrıca dünya üzerinde, bir çocuğu annesinden başka hiç kimse daha çok düşünmez... girmeyin ana oğulun arasına kardeşim...

--- spoiler ---
  • hak veriyorum bu hanımın kıskançlık ve akabinde set basma olaylarına. kendisi de beyefendiyle sette tanışıp evlenmemiş miydi.

o zaman beyefendi evli miydi ya da bu hanım için mi boşandı bilmiyorum ama, setin tehlikeli bir yer olduğunu en iyi kendi biliyor sanırım.

(bkz: magazin forever)

edit: son aldığım habere ya da mesaja göre evet beyefendi evliymiş. hanımefendiyle sette tanıştıklarında.

edit ii : son alınan bilgiye göre beyefendiyle tanışıklığı önceye dayanıyormuş, ben hatta biz yanlış biliyormuşuz. kaynakları sağlammış. ben inandım.
  • kıskançlığı gayet anlaşılır olan kadın. evet arkadaşlar genelde kocasının önceki eşinden ayrılmasına sebebiyet vermek suretiyle evlenmiş olan kadınlarda bu tarz kıskançlıkla fazlasıyla oluyor. e yani kocasının karakterini biliyor kadın haliyle.
  • bitmeyen şarkı'da o kadar mini giydiriyorlar o kadar göğüs dekoltesi kasıyorlar yine de zerre seksapeli yok birader. yanımda olsa "bacım üşürsün al" deyip ceketimi veririm kadir topbaş gibi. bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen.
  • bana inanılmaz samimiyetsiz geliyor davranışları, söyledikleri. deniz seki'nin yaptığından çok da farksız bir şey yapmamışken(daha fenası belki de, aylarca çıktığı bütün programlarda "birlikte değiliz" dedi sonra birden "birlikteyiz" e dönüştü erkek taraf boşanınca) basın tarafından el üstünde tutulması, medyanın ikiyüzlüğünü gösteriyor sadece. banane tabi bunlardan, üstünde düşünmek bile zaman kaybı ama insan tutamıyor kendini bu tür insanlara hak etmedikleri değerler verilince.
  • bir süre öncesine kadar binbir gecedeki rol arkadaşı ceyda düvencinin ex iyle* birlikte olan oyuncu, şimdi de dizideki rol arkadaşı, nikahında bile bulunduğu halit ergenç le berabermiş..

ironik
  • bir süper kahraman gibi sanki, saçlarını ortadan ikiye ayırmasa kimse o olduğunu anlayamayacak.
  • eskiden ören bayan iplikleri vardı.onun ambalajındaki saçı ortadan ayrılmış kadına benzeyen oyuncu.
  • muhteşem yüzyılda grittinin kardeşi rolünde oynayacağını duyunca bildiğin sesli güldüm.. zira anladığım kadarıyla kocasını hürrem rolündeki dünyalar şirini ve kendisinden kat kat güzel meryem uzerliden deli gibi kıskanan kadın. malum kendisi de kocasını evli barklı adamken dizi setinde ayartmış, halit ergenç'in zavallı karısı bebeğini aldırmak zorunda kalmışken kendisi kınalı mınalı görmemişin oğlu olmuş tadında takılmıştır.

bergüzarcığım (ismin çok uzun olduğu için bergü diye kısaltıcam kusura bakmazsan) anlıyorum bu işlerde deneyimli olarak kocanın karşısında şeker tatlı güzel senin aksine rol yapabilen şen şakrak bir kız varken deliye dönmen normal.. sete kurabiye götürme ayağına denetlemek kesmedi galiba kendine rol uydurdun ya sonunda dizideki mahi bir sen ikisin gözümde asfdsfsdfsdfg. sülümanla bi halvet sahnen de yoksa şirret değilim ben ehehuhe ama korkma bence.. yok aşkınız çok kuvvetli aranıza kimse giremez diye değil napsın o kız senin kel kocanı be ahaha zaten halitle yüzyılın çiftisiniz gözümde ikiniz de kameraya ölü balık gibi bakıyosunuz. tencere kapak bence. yalnız halit konusunda bir güvence veremem ona göre malum senin mahkeme duvarı suratın mı meryemciğimin şahane kahkaları mı diye sorulduğunda ortalama bir türk erkeğinin cevabı bellidir. ama meryem açısından rahat olabilirsin. ehehuhe
    neyse özet geç piç dersen, kurabiyelerle kalaydın sadece iyiydi..

edit: kendisini çok kıskanıyorum ühühüh öleyim ben. liseliyim de zaten. aslında şurda çok fena ayarmatiğe bağlayabilirdim zira hukuk fakültesi 4. sınıfım finallerimin açıklanmasını bekliyorum. işim yok gücüm yok sınavım yok (ama aşkım yok çok yalnızım çok gfhgşlfhifg) yani tamamen boş beleş bir durumdayım ama üşeniyorum. o yüzden he he diyip magazin for evır izlemeye gidiyorum malum hayatım sadece magazin programi izleyip selebritileri kıskanmakla geçiyo.
    ha bi de kurabiye yir misin? glfşhkfgşl