şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kadın da güzel oldu ya artık gözüm açık gitmem

(bkz: statünün önemi)
  • dünün gülben ergen'leri gün gelir haza hanımefendi olurlar, bu devran da böyle süreeeeer gider. bergü'ye gelince, şabaniye'ye kurban olması gerektiğini düşünüyorum. türk sinemasının en ikonik karakterlerinden biridir. övülecekse çiğdem tunç övülsün. zerafet, kibarlık, hoşluk hepsi onda.
  • içinde tezatlıklar barındıran bir yazı ile şabaniye'ye benzetilmesine oturup makale yazar gibi cevap vererek komik duruma düşmüştür. sabah uyandığında çekilmiş bir fotoğrafını koyup " sabah da böyle görünüyorum işte" demiş, "kaşımı,gözümü ,saçımı,sahip oldugum her şeyi beğeniyorum" tarzı kendini sevdiğini, kendi ile barışık olduğunu ifade eden sözler yazmış. bir defa kendine güvenen insan bu kadar içerleyip savunmaya geçmez. ikincisi şabaniye'ye benzetilmenin bir hakaret olmadığından dem vuran bir şeyler yazmış. yok kemal sunal oynamış ,yok ustalar yönetmiş. e hakaret değilse neden sayfalarca yazı yazıp,haberi yazanlara sitem ediyorsun? evet o saç sana gerçekten yakışmamış ve bencede gerçekten bu halinle şabaniye' ye benzemişsin. bu saç modeli küçük yüzlere yakışır. kuaför nasıl uyarmamış anlamıyorum.
  • yeni kısacık ve bukle bukle saçlarına bayıldığım kadın oyuncu. inanılmaz derece de yakıştırdım saçlarını, sonsuza dek bu imajını kullanabilir. her daim yeni, diri, ferah görünecektir.
  • şu son şabaniye saçmalığıyla ilgili cidden doldum birkaç gündür.
    o filmin majör güzel bir film olması ayrı, kemal sunal'ın devliği ayrı, fakat şabaniye tiplemesi üzerinden yapılmaya çalışılan hakaret apayrı ucuz ve pis.

yazdığı yazı da o kadar kibar ki.
    o şakayı/benzetmeyi yapan magazincilerin anlayamacağı kadar kibar bir yazı o.
    umarım pek üzülmemiş ve hayatına kaldığı yerden devam etmiştir. çok da yakışmış saçları, patlayın.
  • elf gibi bir kadın.

bir keresinde cihangirde görmüştüm. azıcık bir makyaj. düz, kuzguni saçlar. uzun bir boy, sade bir giyinim. ışıl ışıl bir gülüş ve ses tonu. dimdik bir yürüyüşü var, sanki süzülüyor o kadar alımlı ki.. eşi beyfendiyle neredeyse aynı boyda ama muthis bir zarafete sahip
  • 14 şubat pozları diye film tanıtımı yapmışlar da cidden enginden daha erkek duruşu var sanki (bkz: 14 şubat pozları http://www.hurriyet.com.tr/…-subat-pozlari-41113414)
  • bu bergüzar korel ne güzel kadın ya dilimde çok güzel olmuş. inşallah başarılı bol gişeli olur. herşeyin güzelini hakediyor yüreği güzel kadın.
  • kendisini gayet beğenirim, tartışmasız olarak güzel ve zarif bir kadındır. ailesinden, halinden, tavrından, konuşmalarından dolayı asil bir kadın olduğunu da düşünüyorum. ayrıca gezi olayları zamanında aynı eşi gibi kendisinin de yürekli ve dürüst birisi olduğunu öğrenmiştik.

fakat... yaklaşık 1 senedir kullandığı saç modelinde ciddi olmadığını düşünüyorum. bence bir gün çıkıp: "yok ya şaka yaptım, böyle saç olur mu hiç? ahahahah!" diyecektir. çünkü o saç modelinde ciddi olamaz, olmamalı...