şükela:  tümü | bugün
  • ıstanbul üniversitesi tıp fakültesi'nde eğitim gören, bir yandan da ürün tanıtımlarında mankenlik yapmakta olan 24 yaşındaki taze instagram fenomeni.

aylar sonra gelen edit: bu başlığı hangi ruh hâli ile açtığımı bilmiyorum, sanırım haberde görmüştüm adını. yös meselesine takılmadım da paylaşımları ve konuşmaları tahammül edilebilir gibi değilmiş. meşhur etmesek bari :/
  • düşünsene en iyi ihtimal bitlis devlet hastanesine atanacak.
    edit: yöslüymüş, bitlise gidememesi üzdü beni, bitlis iyi ya yine şırnaktan filan, biz öss derecelerisiyle tıp okuyanlar gideriz merak etmeyin.
  • şişirilmiş bir balon.
    *
  • pek bir numarası olmayan vasat stajyer doktor.

sözlüden ağlayarak çıktığında da story atsa efsane olurdu yalnız.
  • iyi de hekimlik bu hale geldi mi ya? saygınlığı da maddiyatı da toplum nazarında en tepede olan bu meslek alanı daha ne istiyor anlamak güç.
    belki de bireysel sorunlarla ilgilidir, bilemedim.

edit: abi bu ne?

--- spoiler ---
    sınava hazırlanan canlar için yine burdayım! çok güzel bir çekiliş yapıyoruz. 10 kişiye yeni çıkan matematik ve türkçe #tyt deneme kitabını hediye ediyoruz???evet tam 10 kişiye! ... herşey bizden sizin yapmanız gerekenler ise:
    1- beni ve @metinyayinlari hesabını takip etmek??
    2- son paylaştığım 3 fotoğrafımı beğenmek.??
    3- bu fotoğrafın altına 3 arkadaşınızı etiketlemek( her katılım yeni şans ne kadar çok kişi etiketlerseniz şansınız o kadar artar??) herkese bol şans canlar ?? 9 mart cuma günü bitiyor.
    --- spoiler ---

hepsini geçtim, hatun şey'in yazımını bilmiyor. nasıl la?
  • afedersiniz ama doktor falan değildir öğrencidir. ayrıca çapaya yös namı diğer yabancı öğrenci sınavıyla girmiştir. açın bakın nasıl sınav olduğuna. 3+2/5'in cevabını biliyorsanız ve yabancı pasaportunuz varsa türkiye'nin en iyi üniversitelerine sorgusuz sualsız bu teşhirçi gibi alınırsınız... o beyaz önlüğü giyip göbeğini açarken utanmadın mı be! yazık sana...
    ayrıca yabancı pasaportunuz varsa mecburi hizmete bitlis'e de gitmezsiniz haberiniz olsun...
    ne demişler öz vatanında garipsin öz vatanında parya...

(bkz: yabancı öğrenci sınavı)
  • bütün vücudu estetiktir komple. şişirilmiş bir balon olmasının yanında yapmacık tavırlarıyla insanı sinir eden bir tip. doktorluk bunların eline kaldıysa vah bizim halimize.
  • yös’le gelmesi beni bi nebze rahatlatan, bunu bilmeden önce böyle estetik ve ilgi manyağı tipler bile türkiye 600.sü olup çapa tıp kazanabiliyorsa ben niye seneler önce sayısal seçmedim diye ağladığım instagram fenomeni.
  • (bkz: naughty america) tadında sınava hazırlanma yöntemi