• burada adını görünce merak edip arattım; şu linkte yer alan ekran görüntüsünde yazanlar aklımı ruhumu şaşırttı: "yaptıklarıyla türkiye'nin gündemine oturani iyilik meleği, doktor adayı berika"

şimdi bu kız ne yapmış da ülke gündemine oturmuş?
    ne gibi iyiliklere imza atmış da biz onu "iyilik meleği" olarak anıyoruz?

televizyon kanallarında her amcası-dayısı olan, instagramda her götünü açan, "muhteşem doktor, süper avukat, şahane mimar, iyilik meleği öğretmen" diye piyasada reklam yapacaksa, dürüstçe işini gücünü yapan insanlar nasıl kazansın?

bu kızı diğer doktorlardan ayıran şey nedir; silikonlu olması mı? bu nedenle mi anahaber bültenlerine, tv programlarına katılıyor?

adaletine sıçayım be dünya; vallahi!
  • bunun neresi güzel acaba merak ediyorum. esra erol'un programlarına katılıp ahkam kesiyormuş bi de.
    ileriki zamanda bunlara mı kalacak tıp camiası.
  • adnan oktarın unutulan kedisi gibi. kezban denince aklıma bu tipler geliyor. bütün kadınlar uzay çağında gibi, dudak dolgusu ve tek tip microbladingli düz kaşlarıyla.
  • bir tarafta kemoterapi gördükten sonra dahi hiçbir şey olmamış gibi işlerine devam eden, cüzzam hastalarına şifa olan ve bunları asla böbürlenmeden, olağanüstü bir alçak gönüllülükle yapan türkan saylan, diğer tarafta suratı yaptırdığı estetiklerden tuhaf bir şekle bürünmüş " iyilik meleği" adı altında çıkıp şov yapan bu arkadaş.
    ne diyeyim bilemedim.
  • bu kadın zerre güzel değil ama benim ilgimi çeken kısmı ismi. osmanlı alimlerinden hadimi, imam birgivi'nin "tarikat-ı muhammediyye" isimli kelam-tasavvuf eserine bir şerh yazıp ismini berika koymuş idi.

kadın böyle bir ismi taşıyor yani sjdjjf, dünyanın en saçma ikinci olayı. birincisi zaten bu kızın güzel bulunması. zevksiz herifler.
  • bu kiz da doktor olacak. biz de doktor olacagiz. bu kiz benden yedi yas kucuk. ama on yas buyuk gosteriyor. kizin memeleri kafam kadar. benimkilerse sunuk ve asimetrik. kiz sene-donem-staj tekrarlamadan okuyor. ben her iki senede bir sinifta kaliyorum. adaletini s.keyim dunya.
  • amaç dikkat çekmek ve para kazanmaksa bu kız doktorluktan çok daha fazla parayı kazanmayı garantiledi. bence zeki olduğu konusunda bir şüphe yok.

edit: asmr yapmalı
  • doktorluğun yüz karası.tıpfak forumda denk gelmiştim,bu kız ihtiyacı olmamasına rağmen niye burs alıyo ve aldığım bursları başkalarına verdim diye reklam yapmasına neden müsaade ediliyo? zeki olmasa o kadar sınıfı geçemezdi yazan arkadaş mesele zaten tıpta sınıf geçmek değil,1 sene kalırsın 2 sene kalırsın hani eninde sonunda geçersin,asıl mesele o fakülteye girebilmek.milletin ailesi neler çekiyo çocuğunun dersane ve tüm hazırlık sürecinin masrafını karşılayabilmek için.millet kan terliyo resmen,o sınavda mükemmele yakın sonuçlar alabilmek,hayallerine ulaşabilmek için.bu şahıs gibi +18 içerikli videolarda oynayan starlar misali poz verip üstüne de o saygı duyulası unvanı ve önlüğü taşımakla olmuyo bu işler.bunun gibiler yüzünden (bkz: gül şekerlisoy) gibi insanlar arka planda kalıyo azıcık saygı lütfen ya
  • instagramda 3.sinifla alakalı bi paylaşımının altına "3. sinifta kaçıncı senen :ddd " yazdığım için beni engellemiş instagirl.
    cidden kaç senedir tıp fakültesinde acaba, bence rahat bi 7-8 sene olmuştur.
  • şu an show tv de diş hekimliği hakkında bilgiler veriyor. tıp fakültesi öğrencisini diş hakkında konuşssun diye çıkarmışlar. bu arada hala 4. sınıftaymış, bitmez bunun okulu.
hesabın var mı? giriş yap