şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yüksek lisans mülakatlarında en konuşkan en girişken öğretim üyesi.
    sempatik.
  • valla baktıkça hasta oluyorum, bi insan patricia clarksona bu kadar mı benzer? sempatik bi kadındır.
  • sempatik olmakla birlikte bu sempatikliğinin samimiyetinden emin olamadığım gsü uluslararası ilişkiler bölümü başkanı. "çok eğlenceli ders anlatıyormuş" izlenimi uyandıran ve hatta dersine bir kez girdiğinizde, bir daha girme isteği doğuran bir hocadır.
  • anlattığı kırmızı başlıklı kız hikayeleriyle namı yürüyüp giden öğretim üyesi
  • dersini aldığım 3 ay süresince oldukça sempatik ve akıllı bulduğum hocadır.
    standupvari ders işleyişiyle birçok öğrenciyi içten bir biçimde güldürmüştür (içten kelimesine dikkat çekiyorum). vize günü (bugün), elinde kahvesiyle sınıfa girmiş soruyu söylemiş ve öğrencilerine 3 saat süre vererek "sınavınızı ister burda ister kantinde ister kütüphanede yapın farketmez, süre sonunda x hanıma imza karşılığında teslim edin" demiştir.
    belki de sonuçlar açıklanınca bir edit lazım gelir bu entrye kimbilir....

edit: geldi işte edit.. edit'i mi kalmış. demek ki neymiş, dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazımmış. uydu mu bence uydu.
  • profesör,bölüm başkanı,zaman gazetesi yazarı.
  • kadir has üniversitesi uluslararası ilişkiler ve küreselleşme yüksek lisans programında da ders veren ve öğrencileri ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi bilen bir öğretim üyesi.maalesef sigarayla başı derttedir ve kadir has'ın öğrenciler tarafından sigara avcıları denilen müstahdemleri tarafından koridorda sigara içmemesi konusunda sürekli uyarılmaktadır.kendisi zaman ve today's zaman gazetelerinde de yazılar yazmakta.hocam neden zaman diye sorduğumuzda da cevabı çok iyi para veriyorlar olmuştur.hayat tarzı görüldüğü gibi oldukça pragmatiktir.türkiye'de esat çam ekolü diye bilinen uluslararası ilişkiler ekolünün en önemli temsilcisidir.
    (bkz: esat çam)
  • kadir has üniversitesinde misafir öğretim görevlisi konumunda olup diplomatic history dersine girmektedir.
  • nutuk sadeleştirmesinde tarihi saptırdığı ile gündeme gelen kişi.
  • gençliğinde de çok güzel olan sempatik insan. tatlılar tatlısı, kendisi gibi bir eşe sahip olan, mutlu, konuşulması zevk veren insanlardan. uzun zamandır görüşemediğimiz için özlemiş olduğum saygıdeğer büyüğüm.

(bkz: şarap gibi kadın)